fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Chambers Sanctions 2024: огляд практики України

09/ 09/ 2024
  Провідна міжнародна дослідницька компанія Chambers and Partners в щорічному довіднику Sanctions 2024 опублікувала огляд санкційної сфери в Україні. Це вперше в історії національної практики. Авторами дослідження виступили адвокати VB Partners. Аналіз охоплює ключові аспекти санкційної політики України у відповідь на російську агресію. В українському розділі представлено:  1.     Тенденції та огляд сфери санкцій: Активність застосувань Україною санкційного механізму. Націоналізація російських активів для фінансування відновлення України. Створення Державного реєстру санкцій як ресурсу для покращення контролю та моніторингу. 2.     Регулювання галузі: Визначено ролі основних регуляторів звичайних санкцій:  Кабінет Міністрів, Національний банк, Служба безпеки, Рада національної безпеки і оборони України, Президент, Верховна Рада. Виділена окрема роль Міністерства юстиції України та Вищого антикорупційного суду у націоналізації активів. 3.     Огляд законодавства та судової практики, включаючи питання контролю за виконанням санкцій та їх скасування. Останні 5 років VB Partners активно розвиває національну санкційну практику. Приємно поділитись досвідом та напрацюваннями з міжнародною правовою спільнотою на глобальному рівні. Ознайомитися з повним оглядом можна на сайті Chambers and Partners за лінком: gpg-pdf.chambers.com/view/240223696/i/

Провідна міжнародна дослідницька компанія Chambers and Partners в щорічному довіднику Sanctions 2024 опублікувала огляд санкційної сфери в Україні. Це вперше в історії національної практики.

Авторами дослідження виступили адвокати VB Partners. Аналіз охоплює ключові аспекти санкційної політики України у відповідь на російську агресію.

В українському розділі представлено: 

1.     Тенденції та огляд сфери санкцій:

  • Активність застосувань Україною санкційного механізму.
  • Націоналізація російських активів для фінансування відновлення України.
  • Створення Державного реєстру санкцій як ресурсу для покращення контролю та моніторингу.

2.     Регулювання галузі:

  • Визначено ролі основних регуляторів звичайних санкцій:  Кабінет Міністрів, Національний банк, Служба безпеки, Рада національної безпеки і оборони України, Президент, Верховна Рада.
  • Виділена окрема роль Міністерства юстиції України та Вищого антикорупційного суду у націоналізації активів.

3.     Огляд законодавства та судової практики, включаючи питання контролю за виконанням санкцій та їх скасування.

Останні 5 років VB Partners активно розвиває національну санкційну практику. Приємно поділитись досвідом та напрацюваннями з міжнародною правовою спільнотою на глобальному рівні.

Ознайомитися з повним оглядом можна на сайті Chambers and Partners за лінком: gpg-pdf.chambers.com/view/240223696/i/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: