fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВБ Партнерс

Нагороди компанії:
Brainy

SMART COMPANY – Ваші колеги мали від 10 до 29 відвідувань наших тренінгів та/або програм з розвитку протягом року? Ми залюбки напишемо про це у Facebook.

VB PARTNERS – юридичний бутік зі спеціалізацією в White-Collar Crime і Dispute Resolution. Унікальний досвід в цих напрямках дозволяє надавати ефективні інструменти для вирішення конфліктів з державою або недобросовісним контрагентом.

Завдяки нішуванню, наші клієнти отримують високий рівень експертизи, індивідуальний підхід та особисту залученість партнерів до проектів.

Ми враховуємо особливості кожного бізнесу і незмінно дотримуємося високих стандартів якості.

У практиці White-Collar Crime, адвокати VB PARTNERS здійснюють захист бізнес-структур і приватних клієнтів в кримінальних процесах, як у випадковому залученні до розслідування і загрози притягнення до кримінальної відповідальності, так і в справах, де клієнт безпосередньо звинувачується в скоєнні злочину.

Наша ключова експертиза охоплює розслідування шахрайства, відмивання грошових коштів, привласнення і розкрадання активів, ухилення від сплати податків та фіктивного банкрутства, зловживання / перевищення повноважень, недбалості та незаконного збагачення.

Ми займаємо активну позицію щодо захисту постраждалих / бізнесу від протиправних дій. Обізнані в сфері compliance і проводимо власні корпоративні розслідування, в тому числі з метою притягнення до відповідальності нечесних партнерів, контрагентів і менеджменту компаній.

Ми володіємо значним досвідом захисту в антикорупційних справах і представництва інтересів клієнтів в Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

Наші адвокати визнані національні експерти з питань транскордонних розслідувань, екстрадиції та Інтерполу.

Основні напрямки VB PARTNERS в практиці Dispute Resolution – це комерційні спори, стягнення боргів, банківська справа, суперечки акціонерів.

Наша експертиза визнана усіма національними та міжнародними професійними дослідженнями (Best Lawyers, The Legal 500, Chambers Europe, Who is Who Legal та інші).

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:
Анна Монахова, Business Development Director
pr@vbpartners.ua
тел: +38 (044) 581-1633
факс: +38 (044) 581-1533

Адреса: вул. Рибальська, 22, БЦ “Башта 5”, під’їзд 13
Київ 01011, Україна

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: