fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВБ Партнерс

Нагороди компанії:
Brainy

SMART COMPANY – Ваші колеги мали від 10 до 29 відвідувань наших тренінгів та/або програм з розвитку протягом року? Ми залюбки напишемо про це у Facebook.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

VB PARTNERS – юридичний бутик зі спеціалізацією в White-Collar Crime та Dispute Resolution, заснований в 2005 році.

Наша команда забезпечує безкомпромісну якість, незалежно від складності, розміру чи публічності проєкту. Клієнти відзначають не лише наше відмінне знання законодавства, а й глибоке розуміння їх бізнес-процесів та суміжних практик.

Ми володіємо значним досвідом захисту бізнесу від тиску з боку правоохоронних органів, проведення корпоративних розслідувань та розшуку активів, супроводу в кримінальних провадженнях та в складних судових cпорах у всіх судових інстанціях.

Компанія супроводжує процеси як в Україні, так і в зарубіжних юрисдикціях.

Наші адвокати визнанні національні експерти з питань екстрадиції, Інтерполу.

Захищаємо інтереси клієнтів в транскордонних розслідуваннях/справах в рамках міжнародно-правової допомоги.

Завдяки рокам успішної практики, складним реалізованим проектам, компанія та її адвокати отримали визнання всіх професійних міжнародних і національних рейтингів (Best Lawyers, Legal 500, Chambers Europe, Who is Who Legal, Benchmak Litigation, Юридична премія та інші).

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Анна Монахова, BD Director

[email protected]

тел: +38 (044) 581-1633

Адреса: вул. Рибальська, 22, БЦ “Башта 5”, під’їзд 13

Київ 01011, Україна

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: