fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бронювання спеціалістів

28/ 11/ 2022
  23 листопада 2022 року Президент підписав довгоочікуваний Закон про бронювання військовозобов’язаних під час мобілізації та воєнного стану. Цей документ розроблений для вдосконалення системи бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації Ключові аспекти законопроєкту № 7687: • Документ передбачає, що бронюванню підлягають військовозобовʼязані, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг оборонного призначення.  • Дозволяє проводити бронювання без виконання мобілізаційних завдань для підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення. Бронюванню підлягають працюючі військовозобовязані: • в органах державної влади, державних органах, органах місцевого самоврядування, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів в особливий період; • на підприємствах, установах і організаціях, яким дано мобілізаційні завдання або замовлення, у разі коли це необхідно для виконання доведених мобілізаційних завдань; • на підприємствах, в установах та організаціях, що задовольняють потреби ЗСУ та інших військових формувань; • на підприємствах, в установах та організаціях, які є критично важливими для забезпечення функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.Віднесення суб’єктів господарювання до таких підприємств, установ і організацій здійснюється за критеріями та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України. При цьому такі військовозобов’язані не підлягатимуть прийняттю на службу у військовому резерві. Також законопроєкт надав уряду повноваження розробити новий порядок бронювання. Він має включати критерії віднесення підприємств до критичних. Закон набере чинності з дня, наступного за днем офіційного опублікування.

23 листопада 2022 року Президент підписав довгоочікуваний Закон про бронювання військовозобов’язаних під час мобілізації та воєнного стану. Цей документ розроблений для вдосконалення системи бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації

Ключові аспекти законопроєкту № 7687:

• Документ передбачає, що бронюванню підлягають військовозобовʼязані, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг оборонного призначення. 

• Дозволяє проводити бронювання без виконання мобілізаційних завдань для підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.

Бронюванню підлягають працюючі військовозобов’язані:

• в органах державної влади, державних органах, органах місцевого самоврядування, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів в особливий період;

• на підприємствах, установах і організаціях, яким дано мобілізаційні завдання або замовлення, у разі коли це необхідно для виконання доведених мобілізаційних завдань;

• на підприємствах, в установах та організаціях, що задовольняють потреби ЗСУ та інших військових формувань;

• на підприємствах, в установах та організаціях, які є критично важливими для забезпечення функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.Віднесення суб’єктів господарювання до таких підприємств, установ і організацій здійснюється за критеріями та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

При цьому такі військовозобов’язані не підлягатимуть прийняттю на службу у військовому резерві.

Також законопроєкт надав уряду повноваження розробити новий порядок бронювання. Він має включати критерії віднесення підприємств до критичних.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем офіційного опублікування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: