fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся із новопризначеним в.о. голови правління Укрзалізниці

07/ 09/ 2021
    7 вересня представники Європейської Бізнес Асоціації зустрілися із новопризначеним в.о. голови правління Укрзалізниці, Олександром Камишіним. Це була перша зустріч бізнесу із очільником Укрзалізниці. Так, було обговорено першочергові плани та завдання Олександра Камишіна і його команди на найближчий час, а також піднято актуальні проблемні питання бізнесу щодо залізничних перевезень, зокрема щодо: - необхідності ознайомлення бізнесу з драфтом фінансового плану АТ «Укрзалізниця» на наступний рік; - перспектив провізної та пропускної спроможності Укрзалізниці у нинішньому сезоні (нестача локомотивів, ремонт рухомого складу); - модернізації залізничної інфраструктури, зокрема, ремонту колій та закупівлі нових рельсів; - подальших кроків щодо реформування структури Укрзалізниці, виокремлення до кінця поточного року пасажирської компанії, а також планів щодо перегляду кількості працівників адміністративного апарату Укрзалізниці ; - продовження зближення тарифних класів Укрзалізниці; - проблемних питань пілотного проєкту щодо функціонування приватної тяги. Також йшлося про питання важливості продовження Укрзалізницею розподілу послуг перевезення вантажів у гостродефіцитному рухомому складі через систему «Прозорро. Продажі». Від імені бізнесу щиро дякуємо Олександру Камишіну та його команді за зустріч та сподіваємося на продовження плідної співпраці! Зі свого ж боку бізнес готовий підтримувати ефективні ініціативи.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.
01/

 

7 вересня представники Європейської Бізнес Асоціації зустрілися із новопризначеним в.о. голови правління Укрзалізниці, Олександром Камишіним. Це була перша зустріч бізнесу із очільником Укрзалізниці.

Так, було обговорено першочергові плани та завдання Олександра Камишіна і його команди на найближчий час, а також піднято актуальні проблемні питання бізнесу щодо залізничних перевезень, зокрема щодо:

– необхідності ознайомлення бізнесу з драфтом фінансового плану АТ «Укрзалізниця» на наступний рік;

– перспектив провізної та пропускної спроможності Укрзалізниці у нинішньому сезоні (нестача локомотивів, ремонт рухомого складу);

– модернізації залізничної інфраструктури, зокрема, ремонту колій та закупівлі нових рельсів;

– подальших кроків щодо реформування структури Укрзалізниці, виокремлення до кінця поточного року пасажирської компанії, а також планів щодо перегляду кількості працівників адміністративного апарату Укрзалізниці ;

– продовження зближення тарифних класів Укрзалізниці;

– проблемних питань пілотного проєкту щодо функціонування приватної тяги.

Також йшлося про питання важливості продовження Укрзалізницею розподілу послуг перевезення вантажів у гостродефіцитному рухомому складі через систему «Прозорро. Продажі».

Від імені бізнесу щиро дякуємо Олександру Камишіну та його команді за зустріч та сподіваємося на продовження плідної співпраці! Зі свого ж боку бізнес готовий підтримувати ефективні ініціативи.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: