fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес закликає Президента поставити фінальну крапку в епопеї із засобами захисту рослин

23/ 07/ 2021
  Міжнародний агрохімічний бізнес, представлений Агрохімічним комітетом Європейської Бізнес Асоціації, звернувся до Президента України з проханням прискорити підписання проєкту Закону «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України» №2289 від 18 жовтня 2019 року, який було підтримано Верховною Радою України у цілому 30 червня цього року. Прийняття законопроєкту обумовлено нагальною потребою розблокувати наукові дослідження та державні випробування інноваційних засобів захисту рослин, які залишаються заблокованими вже більше п’яти років поспіль. У коротко- та середньостроковій перспективі очікується державна реєстрація та постачання на ринок України цілої низки інноваційних ЗЗР, які сприятимуть підвищенню урожайності, покращенню якості збіжжя та зниженню пестицидного навантаження на ґрунти та урожай. Це, у свою чергу, позитивно вплине на конкурентоспроможність українського збіжжя як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках. У той же час, враховуючи сезонність агрохімічного бізнесу, надзвичайно важливо є не зволікати із набранням чинності законопроєктом. Враховуючи особливості осінньої посівної та необхідність дотримання усіх встановлених законодавством процедур щодо ввезення та застосування зразків інноваційних ЗЗР для державних випробувань, надзвичайно важливо, щоб законопроєкт почав застосовуватись до вересня цього року.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Міжнародний агрохімічний бізнес, представлений Агрохімічним комітетом Європейської Бізнес Асоціації, звернувся до Президента України з проханням прискорити підписання проєкту Закону «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України» №2289 від 18 жовтня 2019 року, який було підтримано Верховною Радою України у цілому 30 червня цього року.

Прийняття законопроєкту обумовлено нагальною потребою розблокувати наукові дослідження та державні випробування інноваційних засобів захисту рослин, які залишаються заблокованими вже більше п’яти років поспіль.

У коротко- та середньостроковій перспективі очікується державна реєстрація та постачання на ринок України цілої низки інноваційних ЗЗР, які сприятимуть підвищенню урожайності, покращенню якості збіжжя та зниженню пестицидного навантаження на ґрунти та урожай. Це, у свою чергу, позитивно вплине на конкурентоспроможність українського збіжжя як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках.

У той же час, враховуючи сезонність агрохімічного бізнесу, надзвичайно важливо є не зволікати із набранням чинності законопроєктом.

Враховуючи особливості осінньої посівної та необхідність дотримання усіх встановлених законодавством процедур щодо ввезення та застосування зразків інноваційних ЗЗР для державних випробувань, надзвичайно важливо, щоб законопроєкт почав застосовуватись до вересня цього року.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: