fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес пропонує перевести в діджитал формат видачу перепусток

13/ 04/ 2021
  Вже тиждень на Київщині триває жорсткий карантин і, за отриманою зі ЗМІ інформацією, жорсткі обмежувальні заходи, імовірно, можуть бути продовжені до травневих свят. Бізнес із розумінням ставиться до введення обмежувальних заходів, адже життя та здоров’я населення є головним пріоритетом. Водночас, подив викликають регуляції, які встановлюються владою, однак, на жаль, чомусь виконуються неналежним чином, що негативно вливає і на роботу компаній. До прикладу, йдеться про систему видачі перепусток, яких, за інформацією компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації, у Києві не вистачає для співробітників критичної інфраструктури (виробників продуктів харчування, аптек, тощо). Так, наразі деякі представники критичної інфраструктури зазначають, що взагалі не отримали перепусток, а деякі – отримали не в кількості, необхідній для забезпечення роботи підприємств. Водночас, незрозумілим залишається принцип їх видачі, за якого одні підприємці отримують перепустки, а інші – ні. Більше того, як повідомили компаніям-членам Асоціації в КМДА, кількість перепусток до видачі вичерпана, тож вже наприкінці минулого та цього тижня жоден бізнес перепусток більше не отримає. Безумовно, у зв’язку із введенням жорсткого локдауну на місцеві органи влади лягло колосальне навантаження. Проте, це жодним чином не має означати, що можна нехтувати ефективністю роботи, або ж принципами чесності та прозорості в роботі. Тим паче, що, за інформацією від бізнесу, деяким областям все ж вдалось вибудувати роботу належним чином, до прикладу, на Миколаївщині та Львівщині. Тому, Європейська Бізнес Асоціація закликає Київську міську адміністрацію відреагувати на дану ситуацію. Тим паче, вона виникає вже другий рік поспіль. Так, як варіант, аби зробити процедуру видачі спецперепусток для громадського транспорту ефективною та прозорою – запровадити її в діджитал форматі. В скрутні часи влада та бізнес мають йти пліч-о-пліч аби вистояти. Тож бізнес сподівається, Києву вдасться стати прикладом ефективної роботи та діалогу з бізнесом, який наразі відбувається досить непросто.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Вже тиждень на Київщині триває жорсткий карантин і, за отриманою зі ЗМІ інформацією, жорсткі обмежувальні заходи, імовірно, можуть бути продовжені до травневих свят.

Бізнес із розумінням ставиться до введення обмежувальних заходів, адже життя та здоров’я населення є головним пріоритетом.

Водночас, подив викликають регуляції, які встановлюються владою, однак, на жаль, чомусь виконуються неналежним чином, що негативно вливає і на роботу компаній.

До прикладу, йдеться про систему видачі перепусток, яких, за інформацією компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації, у Києві не вистачає для співробітників критичної інфраструктури (виробників продуктів харчування, аптек, тощо).

Так, наразі деякі представники критичної інфраструктури зазначають, що взагалі не отримали перепусток, а деякі – отримали не в кількості, необхідній для забезпечення роботи підприємств. Водночас, незрозумілим залишається принцип їх видачі, за якого одні підприємці отримують перепустки, а інші – ні. Більше того, як повідомили компаніям-членам Асоціації в КМДА, кількість перепусток до видачі вичерпана, тож вже наприкінці минулого та цього тижня жоден бізнес перепусток більше не отримає.

Безумовно, у зв’язку із введенням жорсткого локдауну на місцеві органи влади лягло колосальне навантаження. Проте, це жодним чином не має означати, що можна нехтувати ефективністю роботи, або ж принципами чесності та прозорості в роботі. Тим паче, що, за інформацією від бізнесу, деяким областям все ж вдалось вибудувати роботу належним чином, до прикладу, на Миколаївщині та Львівщині.

Тому, Європейська Бізнес Асоціація закликає Київську міську адміністрацію відреагувати на дану ситуацію. Тим паче, вона виникає вже другий рік поспіль. Так, як варіант, аби зробити процедуру видачі спецперепусток для громадського транспорту ефективною та прозорою – запровадити її в діджитал форматі.

В скрутні часи влада та бізнес мають йти пліч-о-пліч аби вистояти. Тож бізнес сподівається, Києву вдасться стати прикладом ефективної роботи та діалогу з бізнесом, який наразі відбувається досить непросто.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: