fbpx

Baker McKenzie та ЄБРР представили результати першого етапу проєкту реформування нормативно-правового регулювання будівельної галузі України

04/ 11/ 2020
  Київ, Україна, 3 листопада 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie разом із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) представили результати першого етапу проєкту, спрямованого на підтримку реформування нормативно-правового регулювання будівельної галузі та більш широкого використання контрактів Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) в Україні під час веб-конференції, яка відбулася 27 жовтня 2020 року. Під час одноденної веб-конференції виступили, зокрема, представники керівництва ЄБРР з Києва та Лондона, Генеральний директор FIDIC, Голова Державного агентства автомобільних доріг України, високопосадові представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства розвитку громад та територій України, Верховної Ради України та інші учасники заходу. Юристи Baker McKenzie представили результати першого етапу проєкту реформування нормативно-правового регулювання будівельної галузі України, в тому числі дорожню карту з наближення законодавства в будівельній галузі України до міжнародних стандартів та сприяння більш широкому використанню контрактів FIDIC. Учасники конференції обмінялися своїми думками щодо реформування галузі та необхідних змін у нормативно-правовому регулюванні. Представляючи проєкт, Ліна Немченко, партнер Baker McKenzie, зазначила: Реформування будівельного сектору має надзвичайно важливе значення для залучення іноземних інвестицій в Україну, і ми цінуємо підтримку, надану в цьому питанні такими міжнародними організаціями як ЄБРР та FIDIC. Аннемарі Стратгоф (Annemarie Straathof), Віце-президент ЄБРР з питань ризиків та комплаєнсу, у своїй доповіді підкреслила: Я переконана в тому, що ця реформа і багато інших майбутніх реформ, є основними інструментами для зближення України та ЄС і сприяють поглибленню політичних звязків, зміцненню економічних відносин та повазі до спільних цінностей. Я хотіла б ще раз підтвердити, що ЄБРР має намір підтримувати реформування будівельної галузі в Україні та ми сподіваємося на продовження співпраці для пришвидшення перехідного періоду до ринкової економіки в усіх секторах. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 3 листопада 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie разом із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) представили результати першого етапу проєкту, спрямованого на підтримку реформування нормативно-правового регулювання будівельної галузі та більш широкого використання контрактів Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) в Україні під час веб-конференції, яка відбулася 27 жовтня 2020 року.

Під час одноденної веб-конференції виступили, зокрема, представники керівництва ЄБРР з Києва та Лондона, Генеральний директор FIDIC, Голова Державного агентства автомобільних доріг України, високопосадові представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства розвитку громад та територій України, Верховної Ради України та інші учасники заходу.

Юристи Baker McKenzie представили результати першого етапу проєкту реформування нормативно-правового регулювання будівельної галузі України, в тому числі дорожню карту з наближення законодавства в будівельній галузі України до міжнародних стандартів та сприяння більш широкому використанню контрактів FIDIC. Учасники конференції обмінялися своїми думками щодо реформування галузі та необхідних змін у нормативно-правовому регулюванні.

Представляючи проєкт, Ліна Немченко, партнер Baker McKenzie, зазначила: “Реформування будівельного сектору має надзвичайно важливе значення для залучення іноземних інвестицій в Україну, і ми цінуємо підтримку, надану в цьому питанні такими міжнародними організаціями як ЄБРР та FIDIC.”

Аннемарі Стратгоф (Annemarie Straathof), Віце-президент ЄБРР з питань ризиків та комплаєнсу, у своїй доповіді підкреслила: “Я переконана в тому, що ця реформа і багато інших майбутніх реформ, є основними інструментами для зближення України та ЄС і сприяють поглибленню політичних зв’язків, зміцненню економічних відносин та повазі до спільних цінностей. Я хотіла б ще раз підтвердити, що ЄБРР має намір підтримувати реформування будівельної галузі в Україні та ми сподіваємося на продовження співпраці для пришвидшення перехідного періоду до ринкової економіки в усіх секторах.”

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: