fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie та Інститут міжнародних відносин домовилися про співробітництво у підготовці фахівців з міжнародного права

25/ 09/ 2018
  Київ, Україна, 25 вересня 2018 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie та Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка домовилися про співпрацю у підготовці майбутніх фахівців з міжнародного права.     Відповідний меморандум про співробітництво був підписаний Валерієм Копійкою, директором Інституту міжнародних відносин, і Сергієм Чорним, Керуючим партнером Baker McKenzie в Україні, 19 вересня 2018 року.   Українські та зарубіжні юристи Baker McKenzie долучаться до викладання певних дисциплін для студентів бакалаврату і магістратури, а також братимуть участь у спільних заходах з метою формування практичних навиків у майбутніх правників. Найкращі студенти матимуть можливість отримати іменну стипендію та пройти стажування у Київському офісі Baker McKenzie.   При підписанні меморандуму Валерій Копійка зазначив, що сьогодні дуже важливо мати симбіоз теорії та практики при підготовці кваліфікованих юристів-міжнародників: Саме завдяки співробітництву з провідними компаніями та залученню їх фахівців до проведення лекцій, майстер-класів, розгляду практичних кейсів, ми можемо підготувати кваліфікованого спеціаліста, який одразу зможе почати працювати на практиці. Ми вдячні Baker McKenzie за початок співробітництва і віримо, що воно буде важливим елементом об’єднання зусиль теорії та практики на шляху підготовки висококваліфікованих юристів-міжнародників.   Коментуючи підписання меморандуму про співробітництво, Сергій Чорний відзначив провідну роль Інституту у підготовці юристів-міжнародників в Україні. Саме випускники Інституту склали кістяк українських фахівців Baker McKenzie під час заснування Київського офісу фірми, і сьогодні підготовлені Інститутом правники становлять значну частину професійного штату фірми в Україні. Керівництво та викладацький склад Інституту прагнуть зробити навчальний процес більш сучасним та захоплюючим для студентів і якнайкраще підготувати їх до подальшої практичної роботи, у тому числі у галузі міжнародних господарських операцій - тобто, у сфері діяльності Baker McKenzie. Для нас велика честь допомагати Інституту у цій важливій справі, - сказав Сергій Чорний. Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Київ, Україна, 25 вересня 2018 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie та Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка домовилися про співпрацю у підготовці майбутніх фахівців з міжнародного права.  
 
Відповідний меморандум про співробітництво був підписаний Валерієм Копійкою, директором Інституту міжнародних відносин, і Сергієм Чорним, Керуючим партнером Baker McKenzie в Україні, 19 вересня 2018 року.
 
Українські та зарубіжні юристи Baker McKenzie долучаться до викладання певних дисциплін для студентів бакалаврату і магістратури, а також братимуть участь у спільних заходах з метою формування практичних навиків у майбутніх правників. Найкращі студенти матимуть можливість отримати іменну стипендію та пройти стажування у Київському офісі Baker McKenzie.
 
При підписанні меморандуму Валерій Копійка зазначив, що сьогодні дуже важливо мати симбіоз теорії та практики при підготовці кваліфікованих юристів-міжнародників: “Саме завдяки співробітництву з провідними компаніями та залученню їх фахівців до проведення лекцій, майстер-класів, розгляду практичних кейсів, ми можемо підготувати кваліфікованого спеціаліста, який одразу зможе почати працювати на практиці. Ми вдячні Baker McKenzie за початок співробітництва і віримо, що воно буде важливим елементом об’єднання зусиль теорії та практики на шляху підготовки висококваліфікованих юристів-міжнародників”.
 
Коментуючи підписання меморандуму про співробітництво, Сергій Чорний відзначив провідну роль Інституту у підготовці юристів-міжнародників в Україні. Саме випускники Інституту склали кістяк українських фахівців Baker McKenzie під час заснування Київського офісу фірми, і сьогодні підготовлені Інститутом правники становлять значну частину професійного штату фірми в Україні. “Керівництво та викладацький склад Інституту прагнуть зробити навчальний процес більш сучасним та захоплюючим для студентів і якнайкраще підготувати їх до подальшої практичної роботи, у тому числі у галузі міжнародних господарських операцій – тобто, у сфері діяльності Baker McKenzie. Для нас велика честь допомагати Інституту у цій важливій справі“, – сказав Сергій Чорний.

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: