fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie співпрацює з Національним університетом “Києво-Могилянська академія” у підготовці майбутніх юристів

04/ 06/ 2018
  Київ, Україна, 4 червня 2018 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie та Факультет правничих наук Національного університету Києво-Могилянська академія (НаУКМА) домовилися про співпрацю у реалізації та розвитку магістерської сертифікатної програми Комерційне право. Меморандум про співпрацю був підписаний Денисом Азаровим, деканом Факультету правничих наук НаУКМА, і Сергієм Чорним, Керуючим партнером Baker McKenzie в Україні, 31 травня 2018 року. Сертифікатна програма запроваджується на Факультеті правничих наук НаУКМА з 2018-2019 навчального року в межах магістерської програми за спеціальністю Право. Програма надаватиме можливість студентам-правникам отримати високоякісну фахову підготовку та практичні навички для подальшої роботи у багатьох галузях комерційного права, зокрема, для супроводження міжнародних господарських операцій. Юристи Baker McKenzie долучаться до викладання окремих курсів та певних тем в межах курсів та працюватимуть над вдосконаленням змістовного наповнення навчальної програми. Найкращі студенти сертифікатної програми матимуть можливість пройти стажування у Київському офісі Baker McKenzie. На церемонії підписання Меморандума про співпрацю Сергій Чорний відзначив провідну роль та новаторський підхід НаУКМА у підготовці висококваліфікованих правників в Україні. Ми бажаємо Могилянці досягти такого рівня якості навчального процесу та визнання у світі, який сьогодні мають Оксфорд та Гарвард. Наша велика європейська країна заслуговує на такий центр підготовки правників. Запровадження сучасних, орієнтованих на реальні потреби ринку сертифікатних магістерських програм, включаючи програми з комерційного права - крок до цієї мети. Ми раді долучитися до цієї роботи. Для нас Могилянка - це надійний партнер, а її випускники – працьовиті й талановиті працівники. Тому ми прагнемо допомагати Могилянці у її подальшому розвитку, - сказав Сергій Чорний. Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Київ, Україна, 4 червня 2018 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie та Факультет правничих наук Національного університету “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА) домовилися про співпрацю у реалізації та розвитку магістерської сертифікатної програми “Комерційне право”.

Меморандум про співпрацю був підписаний Денисом Азаровим, деканом Факультету правничих наук НаУКМА, і Сергієм Чорним, Керуючим партнером Baker McKenzie в Україні, 31 травня 2018 року.

Сертифікатна програма запроваджується на Факультеті правничих наук НаУКМА з 2018-2019 навчального року в межах магістерської програми за спеціальністю “Право”. Програма надаватиме можливість студентам-правникам отримати високоякісну фахову підготовку та практичні навички для подальшої роботи у багатьох галузях комерційного права, зокрема, для супроводження міжнародних господарських операцій.

Юристи Baker McKenzie долучаться до викладання окремих курсів та певних тем в межах курсів та працюватимуть над вдосконаленням змістовного наповнення навчальної програми. Найкращі студенти сертифікатної програми матимуть можливість пройти стажування у Київському офісі Baker McKenzie.

На церемонії підписання Меморандума про співпрацю Сергій Чорний відзначив провідну роль та новаторський підхід НаУКМА у підготовці висококваліфікованих правників в Україні. “Ми бажаємо Могилянці досягти такого рівня якості навчального процесу та визнання у світі, який сьогодні мають Оксфорд та Гарвард. Наша велика європейська країна заслуговує на такий центр підготовки правників. Запровадження сучасних, орієнтованих на реальні потреби ринку сертифікатних магістерських програм, включаючи програми з комерційного права – крок до цієї мети. Ми раді долучитися до цієї роботи. Для нас Могилянка – це надійний партнер, а її випускники – працьовиті й талановиті працівники. Тому ми прагнемо допомагати Могилянці у її подальшому розвитку,” – сказав Сергій Чорний.

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: