fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie надала юридичну допомогу компанії Monsanto в процесі будівництва заводу в Україні

27/ 09/ 2018
  Київ, Україна, 27 вересня 2018 року.  Київський офіс Baker McKenzie надавав компанії Monsanto, яка наразі входить в групу компаній Bayer, комплексний юридичний супровід на всіх етапах будівництва заводу з виробництва насіння сільськогосподарських культур в Україні. Найбільший в Україні завод з виробництва насіння сільськогосподарських культур офіційно відкрився  5 вересня 2018 року в с. Почуйки Житомирської області. Згідно з офіційною інформацією, на заводі створено 85 постійних та 220 сезонних робочих місць. Baker McKenzie надавала юридичні консультації в сфері нерухомості, проектного фінансування, державного регулювання та антимонопольного законодавства. Київська команда супроводжувала цей проект більше 5 років – від самого його початку. Зокрема, наші юристи провели комплексний юридичний аудит, консультували з різноманітних правових питань щодо будівництва, земельних відносин, проектного фінансування, необхідних дозвільних документів та ліцензій, а також супроводжували отримання дозволів АМКУ для проекту. Київську команду Baker McKenzie очолювали керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський, партнер Геннадій Войціцький, який виступив проектним менеджером, та партнер Оксана Сімонова. Ключовий внесок в реалізацію проекту зробила юрист Ельмаз Абхаїрова, спеціалізовані консультації надавали старші юристи Ганна Штепа та Ольга Міхеєва, а також юристи Ганна Смирнова та Христина Книгиницька. Керуючий партнер Сергій Піонтковський прокоментував: «Ми надзвичайно пишаємося нашою участю в цьому важливому для України проекті. Він вимагав складного юридичного структурування, практичних підходів, пошуку рішень для вирішення проблем та злагодженої командної роботи». Партнер Геннадій Войціцький зазначив: «Ми мали честь зробити свій внесок в успішне завершення масштабного проекту, значення якого для української економіки важко переоцінити; він є ще одним важливим сигналом для нинішніх та потенційних інвесторів про величезні можливості, які їм пропонує Україна». Про компанію Байєр «Байєр» -  це міжнародна компанія з більше ніж 150-річною історією та спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоровя та сільського господарства. В Україні компанія Байєр веде бізнес з 1992 року. Команда з більше ніж 500 професіональних співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання про них для української промисловості. (https://www.bayer.com/) Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Київ, Україна, 27 вересня 2018 року.  Київський офіс Baker McKenzie надавав компанії Monsanto, яка наразі входить в групу компаній Bayer, комплексний юридичний супровід на всіх етапах будівництва заводу з виробництва насіння сільськогосподарських культур в Україні.

Найбільший в Україні завод з виробництва насіння сільськогосподарських культур офіційно відкрився  5 вересня 2018 року в с. Почуйки Житомирської області. Згідно з офіційною інформацією, на заводі створено 85 постійних та 220 сезонних робочих місць.

Baker McKenzie надавала юридичні консультації в сфері нерухомості, проектного фінансування, державного регулювання та антимонопольного законодавства. Київська команда супроводжувала цей проект більше 5 років – від самого його початку. Зокрема, наші юристи провели комплексний юридичний аудит, консультували з різноманітних правових питань щодо будівництва, земельних відносин, проектного фінансування, необхідних дозвільних документів та ліцензій, а також супроводжували отримання дозволів АМКУ для проекту.

Київську команду Baker McKenzie очолювали керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський, партнер Геннадій Войціцький, який виступив проектним менеджером, та партнер Оксана Сімонова. Ключовий внесок в реалізацію проекту зробила юрист Ельмаз Абхаїрова, спеціалізовані консультації надавали старші юристи Ганна Штепа та Ольга Міхеєва, а також юристи Ганна Смирнова та Христина Книгиницька.

Керуючий партнер Сергій Піонтковський прокоментував: «Ми надзвичайно пишаємося нашою участю в цьому важливому для України проекті. Він вимагав складного юридичного структурування, практичних підходів, пошуку рішень для вирішення проблем та злагодженої командної роботи».

Партнер Геннадій Войціцький зазначив: «Ми мали честь зробити свій внесок в успішне завершення масштабного проекту, значення якого для української економіки важко переоцінити; він є ще одним важливим сигналом для нинішніх та потенційних інвесторів про величезні можливості, які їм пропонує Україна».

Про компанію Байєр

«Байєр» –  це міжнародна компанія з більше ніж 150-річною історією та спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме – охорони здоров’я та сільського господарства. В Україні компанія Байєр веде бізнес з 1992 року. Команда з більше ніж 500 професіональних співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання про них для української промисловості. (https://www.bayer.com/)

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: