fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація презентує зміни в інвесткліматі за 2021 рік

10/ 12/ 2021
  У 2020 році лише 12% СЕО вважали Україну вигідним ринком для нових інвесторів. Чи покращилася ситуація наразі та з яким настроєм інвестори закінчують 2021 рік? Про це будуть говорити учасники експертної дискусії Європейської Бізнес Асоціації «Бізнес-клімат в Україні: Огляд трендів 2021-22», яка відбудеться 14 грудня об 11:00, онлайн на платформі Zoom. Усі охочі зможуть долучитися до участі, для цього необхідна попередня реєстрація за лінком. Під час зустрічі відбудеться презентація результатів нової хвилі Індексу інвестиційної привабливості України, який двічі на рік проводить Асоціація серед директорів своїх членських компаній. Ми розповімо, які тренди наразі визначають бізнес-клімат та як вони впливають на підприємницьку діяльність, якими є найбільші загрози для інвестклімату та що треба змінити для покращення ситуації, а також як пандемія досі впливає на бізнес, якими є темпи вакцинації в компаніях та чи є майбутнє за віддаленою роботою. Детальніше про захід.

У 2020 році лише 12% СЕО вважали Україну вигідним ринком для нових інвесторів. Чи покращилася ситуація наразі та з яким настроєм інвестори закінчують 2021 рік? Про це будуть говорити учасники експертної дискусії Європейської Бізнес Асоціації «Бізнес-клімат в Україні: Огляд трендів 2021-22», яка відбудеться 14 грудня об 11:00, онлайн на платформі Zoom.

Усі охочі зможуть долучитися до участі, для цього необхідна попередня реєстрація за лінком.

Під час зустрічі відбудеться презентація результатів нової хвилі Індексу інвестиційної привабливості України, який двічі на рік проводить Асоціація серед директорів своїх членських компаній. Ми розповімо, які тренди наразі визначають бізнес-клімат та як вони впливають на підприємницьку діяльність, якими є найбільші загрози для інвестклімату та що треба змінити для покращення ситуації, а також як пандемія досі впливає на бізнес, якими є темпи вакцинації в компаніях та чи є майбутнє за віддаленою роботою.

Детальніше про захід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: