fbpx

Програма розвитку з рекрутменту

28/ 10/ 2019
01/

 

Сфера рекрутменту охоплює безліч обов’язків та викликів. Ретельний процес підбору та найму персоналу, допомога людям і компаніям максимально реалізувати власний потенціал, активне використання інноваційних технологій та постійне бажання отримувати нові знання – одні з основних передових особливостей зазначеної професії майбутнього.

Сучасний рекрутер має розуміти, що він є представником компанії в багатьох аспектах її діяльності – презентація та підтримка цінностей і стрімкий розвиток бренду компанії як усередині, так і за її межами.

Дякуємо талановитим тренерам: Тетяні Пашкіній, Вірі Проценко, Уляні Качор та Катерині Митрофановій, Оксані Кравченко та Оксані Огневій за яскраве проведення Програми розвитку з рекрутменту, інформативний контент, професіоналізм та легку подачу матеріалу.

Окрема подяка rabota.ua, Golovaboutique, JTI Careers Ukraine, Школи IT-рекрутингу Inside.IT- Recruitment school та Jooble за співпрацю і ЦеХАБ Київ за гостинність!

Спікери

1 / 6
Оксана Огнева
директор з персоналу компанії Jooble, має 15-річний досвід роботи у побудові рекрутингових систем в різних економічних сферах: retail, банківський сектор, агро, IT, сертифікований кар’єрний коуч, консультант з питань рекрутменту.
Оксана Кравченко
Founder / CEO Школи IT-рекрутингу Inside IT (www.insideIT.com.ua), 12 років досвіду в HR мультинаціональних команд України, Ізраїлю та Близького Сходу.
Катерина Митрофанова
менеджер з розвитку талантів компанії JTI
Уляна Качор
cпеціаліст з рекрутингу компанії JTI
Тетяна Пашкіна
HR-експерт, понад 20 років досвіду роботи в сфері управління персоналом, HR-маркетингу та аналітики ринку праці, сертифікований кадровик
Віра Проценко
CEO GOLOVABOUTIQUE, 10+ років досвіду роботи з людьми в якості операційного директора та директора з персоналу в Arzinger, керівника департаменту з підбору персоналу компанії Staff Service, автор колонки кар’єрного консультанта в «Юридична газета», практикуюча кар’єрна консультант та коучка
Оксана Огнева
Оксана Кравченко
Катерина Митрофанова
Уляна Качор
Тетяна Пашкіна
Віра Проценко

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: