fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Апеляційний суд залишив у дії антидемпінгове мито на імпорт газобетонних блоків з Білорусі

01/ 07/ 2021
  18 червня 2021 року Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, у відповідності до якого білоруським виробникам газобетонних блоків – Республіканському виробничо-торговому унітарному підприємству «Управляюча компанія холдингу «Білоруська цементна компанія» та імпортеру ТОВ «БК «Комфорт-Буд ЛТД» – було відмовлено у скасуванні антидемпінгового мита щодо імпорту товару в Україну. Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представляла інтереси членів Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону в цьому судовому процесі. Таким чином, апеляційний суд визнав необхідність захисту національних виробників автоклавного газобетону від демпінгового імпорту товару, що експортувався в Україну білоруськими виробниками. Нагадаємо, що 2 березня 2021 року Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив білоруським виробникам газобетонних блоків у задоволенні позовних вимог про скасування антидемпінгового мита щодо імпорту в Україну газобетонних блоків походженням з Республіки Білорусь. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі рішенням від 21.02.2020 року № АД-437/2020/4411-03 запровадила справляння остаточного антидемпінгового мита на рівні 34,19%. Над проєктом працювали партнер Олена Омельченко, радник Валерія Гудій, адвокат Олексій Горбатюк.

18 червня 2021 року Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, у відповідності до якого білоруським виробникам газобетонних блоків – Республіканському виробничо-торговому унітарному підприємству «Управляюча компанія холдингу «Білоруська цементна компанія» та імпортеру ТОВ «БК «Комфорт-Буд ЛТД» – було відмовлено у скасуванні антидемпінгового мита щодо імпорту товару в Україну.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представляла інтереси членів Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону в цьому судовому процесі.

Таким чином, апеляційний суд визнав необхідність захисту національних виробників автоклавного газобетону від демпінгового імпорту товару, що експортувався в Україну білоруськими виробниками.

Нагадаємо, що 2 березня 2021 року Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив білоруським виробникам газобетонних блоків у задоволенні позовних вимог про скасування антидемпінгового мита щодо імпорту в Україну газобетонних блоків походженням з Республіки Білорусь. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі рішенням від 21.02.2020 року № АД-437/2020/4411-03 запровадила справляння остаточного антидемпінгового мита на рівні 34,19%.

Над проєктом працювали партнер Олена Омельченко, радник Валерія Гудій, адвокат Олексій Горбатюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: