fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анжела Махінова переобрана головою робочої групи з питань міжнародної торгівлі в Американській торговельній палаті (ACC)

03/ 05/ 2024
  Sayenko Kharenko рада повідомити, що Анжела Махінова, партнер фірми, була обрана Головою Робочої групи Палати з міжнародної торгівлі. Це призначення підкреслює експертизу та лідерські якості Анжели Махінової у сфері міжнародної торгівлі. Робочі групи Палати є важливими інструментами для досягнення конкретних цілей у межах Комітетів Палати. Співпрацюючи з уповноваженими органами державної влади та іншими стейкхолдерами, Робочі групи формують підґрунтя для вирішення вузькоспеціалізованих питань, що мають вплив на роботу компаній-членів. Метою створеної робочої групи з питань міжнародної торгівлі в рамках Комітету з питань митної політики є просування українського експорту, усунення бар’єрів у торгівлі та забезпечення ефективного використання угод про вільну торгівлю та преференційні режими. «Уже сім років поспіль, від початку заснування робочої групи, я маю честь обіймати посаду голови. Я дуже вдячна за довіру й можливість продовжувати системну роботу в цьому напрямку. Це велика відповідальність, але водночас і змога сприяти розвитку зовнішньоекономічної діяльності нашої країни. Я впевнена, що результати спільної роботи з іншими членами Палати й надалі сприятимуть створенню сприятливого середовища для зростання торгівлі та полегшать доступ до світових ринків. Надалі важливим фокусом нашої діяльності буде процес євроінтеграції. Залучення бізнесу, врахування його інтересів та створення умов для успішного впровадження європейських стандартів і практик – стане однією з головних  задач групи», — прокоментувала Анжела Махінова, партнер Sayenko Kharenko. Компанія Sayenko Kharenko щиро вітає Анжелу Махінову з призначенням і бажає подальших успіхів у новій ролі.

Sayenko Kharenko рада повідомити, що Анжела Махінова, партнер фірми, була обрана Головою Робочої групи Палати з міжнародної торгівлі. Це призначення підкреслює експертизу та лідерські якості Анжели Махінової у сфері міжнародної торгівлі.

Робочі групи Палати є важливими інструментами для досягнення конкретних цілей у межах Комітетів Палати. Співпрацюючи з уповноваженими органами державної влади та іншими стейкхолдерами, Робочі групи формують підґрунтя для вирішення вузькоспеціалізованих питань, що мають вплив на роботу компаній-членів.

Метою створеної робочої групи з питань міжнародної торгівлі в рамках Комітету з питань митної політики є просування українського експорту, усунення бар’єрів у торгівлі та забезпечення ефективного використання угод про вільну торгівлю та преференційні режими.

«Уже сім років поспіль, від початку заснування робочої групи, я маю честь обіймати посаду голови. Я дуже вдячна за довіру й можливість продовжувати системну роботу в цьому напрямку. Це велика відповідальність, але водночас і змога сприяти розвитку зовнішньоекономічної діяльності нашої країни.

Я впевнена, що результати спільної роботи з іншими членами Палати й надалі сприятимуть створенню сприятливого середовища для зростання торгівлі та полегшать доступ до світових ринків. Надалі важливим фокусом нашої діяльності буде процес євроінтеграції. Залучення бізнесу, врахування його інтересів та створення умов для успішного впровадження європейських стандартів і практик – стане однією з головних  задач групи», — прокоментувала Анжела Махінова, партнер Sayenko Kharenko.

Компанія Sayenko Kharenko щиро вітає Анжелу Махінову з призначенням і бажає подальших успіхів у новій ролі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: