fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокати VB PARTNERS успішно захистили інтереси компанії Scania Україна в судовому спорі з дилером на суму 123 млн грн

13/ 07/ 2021
  Ми вже неодноразово розповідали про перебіг цієї складної справи. Нагадаємо ключові факти: Наприкінці 2019 р. один із дилерів Scania звернувся з позовом до компанії про стягнення 123 млн грн нібито упущеної вигоди та сервісної винагороди. У вересні 2020 р. суддя Господарського суду Київської області задовольнила позов в повному обсязі, не дивлячись на абсолютну відсутність доказової бази. Вже за тиждень суддя, яка ухвалила спірне рішення, подала у відставку, що не дало ВРП можливості відкрити провадження за скаргою Scania щодо неї. Суд апеляційної інстанції в складі різних колегій розглядав скаргу Scania на вказане рішення 8 місяців. Справа набула широкого розголосу: за її ходом слідкували Верховна Рада, Посольство Швеції, представники бізнес-спільноти та ЗМІ. Адвокати VB PARTNERS, оскаржуючи рішення суду першої інстанції, зазначили про цілковиту необґрунтованість та надуманість позовних вимог дилера. 24 червня Північний апеляційний господарський суд скасував рішення першої інстанції та стягнув з дилера понад 1 млн грн судового збору. Проєкт здійснювався адвокатами Олександром Лук’яненком та Станіславом Єною. Scania – один із перших іноземних інвесторів незалежної України. Є частиною TRATON GROUP, що обєднує бренди Scania, MAN і Volkswagen, Caminhões e Ônibus, а також провідним світовим постачальником вантажних автомобілів, автобусів і двигунів для важкого транспорту.

Ми вже неодноразово розповідали про перебіг цієї складної справи. Нагадаємо ключові факти:

Наприкінці 2019 р. один із дилерів Scania звернувся з позовом до компанії про стягнення 123 млн грн нібито упущеної вигоди та сервісної винагороди.

У вересні 2020 р. суддя Господарського суду Київської області задовольнила позов в повному обсязі, не дивлячись на абсолютну відсутність доказової бази.

Вже за тиждень суддя, яка ухвалила спірне рішення, подала у відставку, що не дало ВРП можливості відкрити провадження за скаргою Scania щодо неї.

Суд апеляційної інстанції в складі різних колегій розглядав скаргу Scania на вказане рішення 8 місяців.

Справа набула широкого розголосу: за її ходом слідкували Верховна Рада, Посольство Швеції, представники бізнес-спільноти та ЗМІ.

Адвокати VB PARTNERS, оскаржуючи рішення суду першої інстанції, зазначили про цілковиту необґрунтованість та надуманість позовних вимог дилера.

24 червня Північний апеляційний господарський суд скасував рішення першої інстанції та стягнув з дилера понад 1 млн грн судового збору.

Проєкт здійснювався адвокатами Олександром Лук’яненком та Станіславом Єною.

Scania – один із перших іноземних інвесторів незалежної України. Є частиною TRATON GROUP, що об’єднує бренди Scania, MAN і Volkswagen, Caminhões e Ônibus, а також провідним світовим постачальником вантажних автомобілів, автобусів і двигунів для важкого транспорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: