fbpx

Побутова електротехніка

27/ 01/ 2021

Демонстраційне обладнання не має відповідати вимогам технічних регламентів

Асоціація отримала офіційні роз’яснення від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо демонстрації обладнання, яке не відповідає вимогам прийнятих в Україні технічних регламентів.

У компаній-членів Асоціації виник ряд запитань щодо особливостей застосування технічних регламентів до так званого демонстраційного обладнання, яке може використовуватись під час ярмарок, виставок чи подібних заходів без введення такого обладнання в обіг та відповідно без приведення його у відповідність до вимог прийнятих в Україні технічних регламентів, як-то, наприклад, оформлення декларацій відповідності нанесення маркування, тощо.

Міністерство підтвердило правильність нашого розуміння, що якщо під час виставки або ярмарки не відбувається постачання такого обладнання для розповсюдження або використання в Україні, відповідно, таке обладнання не вважатиметься введеним в обіг і не має відповідати вимогам технічних регламентів.

Крім цього, Міністерство надало додаткове роз’яснення щодо особливостей використання демонстраційного обладнання як зразка для торгівельних переговорів, а також використання для демонстраційного експерименту та розробки.

Ми вдячні Міністерству за ґрунтовні відповіді та сподіваємось на подальшу конструктивну співпрацю щодо гармонізації вимог у сфері технічного регулювання у відповідності до Директив ЄС.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до Viktoriia.Kulykova@eba.com.ua, Менеджера Комітету побутової електротехніки Асоціації.

 

 

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: