fbpx

Логістичні питання

31/ 01/ 2019

Не допущено ускладнення ведення стивідорної діяльності в морських портах України

Експерти Комітету з логістики Асоціації тривалий час виступали за недопущення ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із перевалкою небезпечних вантажів. Як результат, Державна регуляторна служба України не погодила проект постанови КМУ, який передбачав би запровадження ліцензування стивідорної діяльності у морських портах України.

Свою позицію експерти Комітету аргументують тим, що, по суті, даний проект постанови КМУ створив би засади для дублювання інструментів державного регулювання та контролю за перевалкою небезпечних вантажів, що не є раціональним з огляду на наявність систем контролю за такою діяльністю. 

Запровадження ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із наданням стивідорних послуг відносно небезпечних вантажів, створило би додаткове адміністративне навантаження на бізнес та ще більше ускладнило б і без того непрості умови функціонування вітчизняної портової галузі. У свою чергу, це призвело б до зниження конкурентоздатності українських портів,  та вкрай негативного ефекту на економічний потенціал України.

Ми дякуємо ДРС за раціональний та справедливий підхід до розгляду питань, що турбують бізнес-спільноту!

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: