fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

8 нових компаній приєдналися до Асоціації в липні!

07/ 08/ 2020
  Вітаємо нові компанії! Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії. Транспортування та логістика ТОВ Колумб Трейд надає консультаційні послуги щодо придбання такого, що був в користуванні (вживаного) та/або пошкодженого автомобіля на автомобільних аукціонах США. Зерно Компанії ТОВ «Сінтез Груп і Ко» є одним з найбільших українських експортерів імпульсів та основним постачальником сільськогосподарської продукції з Чорного моря на світові ринки. Компанія Sintez експортує свою продукцію до понад 40 країн світу з 2005 року, а понад три мільйони тонн річної потужності через три її заводи розташовані в Україні та Туреччині. Транспортування та логістика, Швейцарія MSC Mediterranean Shipping Company – це глобальний бізнес, що займається судноплавством та логістикою. Будучи присутньою у 155 країнах, компанія MSC сприяє міжнародній торгівлі між основними світовими економіками та між ринками, що розвиваються, на всіх континентах Зерно, Дистрибютор, Оптова торгівля, Сільське Господарство Українська компанія, які здійснює експорт сільськогосподарських культур. Юридичні послуги Компанія AXEL4 була зареєстрована в квітні 2019 року в Україні. Наш офіс знаходиться в Києві. Ми надаємо юридичні послуги, такі як: відкриття рахунків за кордоном, реєстрація іноземних компаній, захист прав інтелектуальної власності, проводимо аналіз фінансових історій фізичних і юридичних осіб. Юридичні послуги, Аудит, податкові та бухгалтерські послуги, Консалтинг Crowe Mikhailenko є членом міжнародної мережі Crowe Global, яка об’єднує більш ніж 250 незалежних бухгалтерських і консультаційних компаній, що оперують у 130 країнах і представлені 805 офісами. Охорона здоровя Приватне підприємство «Перша соціальна медична лабораторія «Ескулаб» засноване в 2009 році. Із часу створення ПП «ПСМЛ «Ескулаб» розвинулось до однієї із найбільших та найсучасніших лабораторних мереж Західної України, яка станом на сьогодні налічує близько 80 пунктів забору біологічного матеріалу. Торгівля і виробництво Лео Кераміка – це мережа магазинів з кращим асортиментом якісних оздоблювальних матеріалів (керамічна плитка, сантехніка, двері, ламінат, паркетна дошка, шпалери і.т.п.) для ремонту. Лео Кераміка – це комфорт, зручність, європейський сервіс та найбільший вибір за доступною ціною!

Вітаємо нові компанії! Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.

Транспортування та логістика

ТОВ Колумб Трейд надає консультаційні послуги щодо придбання такого, що був в користуванні (вживаного) та/або пошкодженого автомобіля на автомобільних аукціонах США.

Зерно

Компанії ТОВ «Сінтез Груп і Ко» є одним з найбільших українських експортерів імпульсів та основним постачальником сільськогосподарської продукції з Чорного моря на світові ринки. Компанія Sintez експортує свою продукцію до понад 40 країн світу з 2005 року, а понад три мільйони тонн річної потужності через три її заводи розташовані в Україні та Туреччині.

Транспортування та логістика, Швейцарія

MSC Mediterranean Shipping Company – це глобальний бізнес, що займається судноплавством та логістикою. Будучи присутньою у 155 країнах, компанія MSC сприяє міжнародній торгівлі між основними світовими економіками та між ринками, що розвиваються, на всіх континентах

Зерно, Дистриб’ютор, Оптова торгівля, Сільське Господарство

Українська компанія, які здійснює експорт сільськогосподарських культур.

Юридичні послуги

Компанія AXEL4 була зареєстрована в квітні 2019 року в Україні. Наш офіс знаходиться в Києві. Ми надаємо юридичні послуги, такі як: відкриття рахунків за кордоном, реєстрація іноземних компаній, захист прав інтелектуальної власності, проводимо аналіз фінансових історій фізичних і юридичних осіб.

Юридичні послуги, Аудит, податкові та бухгалтерські послуги, Консалтинг

Crowe Mikhailenko є членом міжнародної мережі Crowe Global, яка об’єднує більш ніж 250 незалежних бухгалтерських і консультаційних компаній, що оперують у 130 країнах і представлені 805 офісами.

Охорона здоров’я

Приватне підприємство «Перша соціальна медична лабораторія «Ескулаб» засноване в 2009 році. Із часу створення ПП «ПСМЛ «Ескулаб» розвинулось до однієї із найбільших та найсучасніших лабораторних мереж Західної України, яка станом на сьогодні налічує близько 80 пунктів забору біологічного матеріалу.

Торгівля і виробництво

Лео Кераміка – це мережа магазинів з кращим асортиментом якісних оздоблювальних матеріалів (керамічна плитка, сантехніка, двері, ламінат, паркетна дошка, шпалери і.т.п.) для ремонту. Лео Кераміка – це комфорт, зручність, європейський сервіс та найбільший вибір за доступною ціною!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: