fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Колумб Трейд

Columb Trade – міжнародна логістична компанія, що спеціалізується на підборі та доставці в будь-яку країну авто з американських страхових аукціонів. Фірма успішно працює в сфері експорту вживаних автомобілів із США та Канади більше 6 років, має розвинуту мережу офісів по всій Україні, в Білорусі та Польщі.

За роки діяльності ми створили унікальний фірмовий стиль ведення бізнесу, який виділяє компанію посеред сотні конкурентів. Columb Trade визнано найнадійнішим постачальником вживаних авто з Америки, як мінімум, у трьох країнах – Україні, Білорусі та Польщі. Ключова заслуга лідерських позицій – підготовка персоналу. Кваліфіковані кадри та професійний підхід абсолютно виключають ймовірність підбору неякісного авто з сумнівною історією.

Columb Trade офіційно працює зі страховими аукціонами США, має бізнес ліцензії на Copart, Insurance Auto Auction (IAAI), Manheim, в тому числі доступ до закритих торгів. Також співпрацює з торговими площадками EBAY, CarsCom, NPA, OVE.com, Pipeline, Americas, кращими транспортними, страховими, брокерськими компаніями, мережею сервісних центрів. Це дозволяє відправляти автомобілі з будь-якого порту США, працювати з усіма видами транспорту та будь-якими документами, доставляти авто під ключ та пропонувати клієнтам найвигідніші умови співпраці в регіоні.

Компанія сповідує європейські цінності та практику ведення бізнесу. Ми працюємо прозоро, гарантуємо кожному європейський рівень сервісу та максимальний результат, постійно вдосконалюємо свої бізнес-процеси в інтересах наших клієнтів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: