fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МШК УКРАЇНА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

MSC Mediterranean Shipping Company – це глобальний бізнес, що займається судноплавством та логістикою. Будучи присутньою у 155 країнах, компанія MSC сприяє міжнародній торгівлі між основними світовими економіками та між ринками, що розвиваються, на всіх континентах.

Компанія MSC, із штаб-квартирою у Женеві, Швейцарія, була заснована в 1970 році, із 1978 року MSC – приватна організація, якою керує родина Апонте. Сьогодні світовий лідер у галузі контейнерних перевезень, компанія MSC пройшла шлях від оператора одного єдиного судна до всесвітньо відомого бізнесу із флотом з 520 суден та понад 70 000 персоналу. MSC доставляє товари та послуги місцевим громадам, клієнтам та міжнародним діловим партнерам.

Маючи доступ до інтегрованої глобальної мережі автомобільного, залізничного та морського транспорту, компанія пишається наданням послуг по всьому світу із застосуванням експертизи на місцях. Через мережу із 493 офісів MSC гарантує, що вантажовідправники можуть спілкуватися безпосередньо з нашими представниками, а також надає доступ до різноманітних рішень для електронного бізнесу, у т.ч. для цифрового бронювання вантажів.

Відповідаючи на потреби клієнтів, MSC є головною рушійною силою еволюції “смарт” контейнерів у галузі контейнерних перевезень, допомагаючи встановити стандарти цифрової доставки. MSC працює в 500 портах на 200 торгових шляхах, та здійснює перевезення близько 21 мільйону TEU (від англ. twenty-foot equivalent unit) щорічно сучасним флотом, оснащеним новітніми екологічними технологіями.

Протягом багатьох років MSC диверсифікувала свою діяльність, включаючи наземні перевезення, логістику та зростаючий портфель інвестицій в портові термінали. Сьогодні наша увага залишається вірною корінням, і ми продовжуємо будувати та підтримувати довгострокові довірчі партнерські стосунки з клієнтами будь-якого масштабу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: