fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

2024 – Дефіцит кадрів в Україні: вирок чи привід для трансформації?

19/ 01/ 2024
  Умови ринку праці в Україні в 2024 продовжують вимагати нових рішень від роботодавців. 🔸 Компанії повинні активно адаптуватися до тенденцій управління персоналом для залучення та утримання талантів. 🍍 Ринок праці у 2024 році стикається з протиріччям між зростанням вакансій (так-так, кількість вакансій досягає близько 95% від довоєнного рівня) та дефіцитом кандидатів, що призводить до колапсу. 💼 Ключові тенденції для подолання нестачі кандидатів, які неможливо ігнорувати: 👉 Зміни зарплат та беніфітів. Підтримка добробуту працівників - пріоритет бізнесу. Зростання зарплати та нові форми винагороди, наприклад готовність компаній до гібридного графіку, віддаленої роботи та компенсації навчання - ключ до серця кандидатів. 🤝 Військовий рекрутинг та адаптація ветеранів повинні стати нормою. Роботодавці мають визнавати досвід ветеранів, їхній потенціал та лідерські якості, створюючи програми для підтримки та інтеграції. 👉 Ініціативи з підтримки ментального здоровя працівників. Впровадження програм психологічної допомоги, консультації та освітніх заходів для забезпечення психічного благополуччя. 🤝 Розвиток гендерної політики.  Прозорість наймів та відсутність дискримінації за гендером, віком та іншими ознаками. Спрямованість на створення справедливих умов для всіх працівників. 👉 Підбір персоналу за навичками. Акцент на софт скілаx. Можливість для кандидатів підвищення кваліфікацій, адаптації та розвитку технологічних знань (привіт AI👋) на робочому місці. 🤠 Для залучення та утримання талантів компанії повинні активно адаптуватися до цих тенденцій, переосмислювати рекрутинг та впроваджувати кандидатоцентрований підхід.

Умови ринку праці в Україні в 2024 продовжують вимагати нових рішень від роботодавців.

🔸 Компанії повинні активно адаптуватися до тенденцій управління персоналом для залучення та утримання талантів.

🍍 Ринок праці у 2024 році стикається з протиріччям між зростанням вакансій (так-так, кількість вакансій досягає близько 95% від довоєнного рівня) та дефіцитом кандидатів, що призводить до “колапсу”.

💼 Ключові тенденції для подолання нестачі кандидатів, які неможливо ігнорувати:

👉 Зміни зарплат та беніфітів. Підтримка добробуту працівників – пріоритет бізнесу. Зростання зарплати та нові форми винагороди, наприклад готовність компаній до гібридного графіку, віддаленої роботи та компенсації навчання – ключ до серця кандидатів.

🤝 Військовий рекрутинг та адаптація ветеранів повинні стати нормою. Роботодавці мають визнавати досвід ветеранів, їхній потенціал та лідерські якості, створюючи програми для підтримки та інтеграції.

👉 Ініціативи з підтримки ментального здоров’я працівників. Впровадження програм психологічної допомоги, консультації та освітніх заходів для забезпечення психічного благополуччя.

🤝 Розвиток гендерної політики.  Прозорість наймів та відсутність дискримінації за гендером, віком та іншими ознаками. Спрямованість на створення справедливих умов для всіх працівників.

👉 Підбір персоналу за навичками. Акцент на “софт” скілаx. Можливість для кандидатів підвищення кваліфікацій, адаптації та розвитку технологічних знань (привіт AI👋) на робочому місці.

🤠 Для залучення та утримання талантів компанії повинні активно адаптуватися до цих тенденцій, переосмислювати рекрутинг та впроваджувати кандидатоцентрований підхід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: