fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

12 ключових практик Baker McKenzie відзначені рейтингом Сhambers Europe 2019

11/ 03/ 2019
  Київ, Україна, 11 березня 2019 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie посів найвищі сходинки у міжнародному юридичному довіднику Chambers Europe Guide 2017, який був оприлюднений у березні 2019 року. 12 ключових практик українського офісу фірми, а саме: банківське та фінансове право, ринки капіталу, корпоративне право/злиття та поглинання, трудове право, податкове право, інтелектуальна власність, нерухомість, реструктуризація та банкрутство, конкурентне право, вирішення спорів в національних та міжнародних судах, енергетика та природні ресурси - отримали найвищі оцінки в рейтингу. Крім того, 10 юристів Baker McKenzie, включаючи керівників усіх практик, отримали високі рекомендації від Chambers Europe 2019: Сергій Чорний  - в банківському та фінансовому праві, ринках капіталу та реструктуризації і банкрутстві; Сергій Піонтковський - в нерухомості, енергетиці та природніх ресурсах. Вячеслав Якимчук - в ринках капіталу та корпоративному праві/злиттях та поглинаннях; Геннадій Войціцький - в податковому праві; Руслан Дробязко - в інтелектуальній власності; Ліна Немченко - в нерухомості; Ігор Олехов - в банківському та фінансовому праві; Оксана Сімонова - в конкурентному та антимонопольному праві; Ольга Дем’янюк  - в корпоративному праві/злитті та поглинаннях; Маряна Марчук - в трудовому праві. Про Chambers Europe Chambers Europe  - провідний міжнародний довідник юридичних фірм, який на сьогодні охоплює 53 юрисдикції у Європі. Видання складає рейтинг як окремих юристів, так і юридичних фірм за результатами всебічного неупередженого дослідження на основі інформації, наданої юридичними фірмами, та опитування юристів і клієнтів. (www.chambersandpartners.com)  Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Київ, Україна, 11 березня 2019 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie посів найвищі сходинки у міжнародному юридичному довіднику Chambers Europe Guide 2017, який був оприлюднений у березні 2019 року.

12 ключових практик українського офісу фірми, а саме: банківське та фінансове право, ринки капіталу, корпоративне право/злиття та поглинання, трудове право, податкове право, інтелектуальна власність, нерухомість, реструктуризація та банкрутство, конкурентне право, вирішення спорів в національних та міжнародних судах, енергетика та природні ресурси – отримали найвищі оцінки в рейтингу.

Крім того, 10 юристів Baker McKenzie, включаючи керівників усіх практик, отримали високі рекомендації від Chambers Europe 2019:

  • Сергій Чорний  – в банківському та фінансовому праві, ринках капіталу та реструктуризації і банкрутстві;
  • Сергій Піонтковський – в нерухомості, енергетиці та природніх ресурсах.
  • Вячеслав Якимчук – в ринках капіталу та корпоративному праві/злиттях та поглинаннях;
  • Геннадій Войціцький – в податковому праві;
  • Руслан Дроб’язко – в інтелектуальній власності;
  • Ліна Немченко – в нерухомості;
  • Ігор Олехов – в банківському та фінансовому праві;
  • Оксана Сімонова – в конкурентному та антимонопольному праві;
  • Ольга Дем’янюк  – в корпоративному праві/злитті та поглинаннях;
  • Мар’яна Марчук – в трудовому праві.

Про Chambers Europe

Chambers Europe  – провідний міжнародний довідник юридичних фірм, який на сьогодні охоплює 53 юрисдикції у Європі. Видання складає рейтинг як окремих юристів, так і юридичних фірм за результатами всебічного неупередженого дослідження на основі інформації, наданої юридичними фірмами, та опитування юристів і клієнтів.
(www.chambersandpartners.com

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: