fbpx

Зима в Болгарії: SkyUp відкриває продаж квитків до Софії

13/ 10/ 2020
  Зимові свята вже близько. З 5 жовтня 2020 року авіакомпанія SkyUp відкриває продаж квитків за маршрутом Київ – Софія – Київ на період польотів з 23 грудня 2020 року до 30 січня 2021 року. Рейси виконуватимуться два рази на тиждень: по середам та суботам. Що потрібно знати для подорожі до Болгарії З 1 жовтня по 30 листопада 2020 року Болгарія скасувала обов’язкову самоізоляцію для громадян України, що прибувають на територію країни. Для перетину кордону необхідно мати негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше 72 годин. Візи для подорожі до Болгарії непотрібні – достатньо мати біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Звертаємо увагу на те, що наразі ще невідомі вимоги щодо подорожей в зимовий період, тому для уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Зимові свята вже близько. З 5 жовтня 2020 року авіакомпанія SkyUp відкриває продаж квитків за маршрутом Київ – Софія – Київ на період польотів з 23 грудня 2020 року до 30 січня 2021 року.

Рейси виконуватимуться два рази на тиждень: по середам та суботам.

Що потрібно знати для подорожі до Болгарії

  • З 1 жовтня по 30 листопада 2020 року Болгарія скасувала обов’язкову самоізоляцію для громадян України, що прибувають на територію країни.
  • Для перетину кордону необхідно мати негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше 72 годин.
  • Візи для подорожі до Болгарії непотрібні – достатньо мати біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Звертаємо увагу на те, що наразі ще невідомі вимоги щодо подорожей в зимовий період, тому для уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: