fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Звіт про діяльність благодійного фонду «Дихай» у травні

06/ 06/ 2022
  Після трьох місяців повномасштабного вторгнення росії в Україну ми починаємо пристосовуватися до нових умов життя, а інші країни світу поступово прибирають війну з повісток дня. Але цього не можна допускати, саме тому у травні волонтери фонду намагалися розказувати про необхідність допомоги Україні та про діяльність благодійного фонду «Дихай» на всіх можливих майданчиках. Одним з них була європейська зустріч партнерів мережі Andersen, що відбулася у Берліні з 8 по 11 травня 2022 року. На заході команда Sayenko Kharenko мала змогу розповісти про події в Україні, поділитися власними історіями, подякувати за вже надану підтримку та вкотре розповісти про діяльність фонду понад 270 колегам з 30+ країн Європи. Також, завдяки роботі партнерів фірми фонд отримав пожертву від футбольного клубу Англійської Прем’єр Ліги, найвищого дивізіону футбольних ліг Англії. У травні завдяки благодійним внескам та відданості наших волонтерів фонд доставив необхідні ліки та обладнання до КНП «Київський Міський Клінічний Онкологічний Центр», КНП Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня» та багатьом іншим. Ми допомогли закупити необхідну сировину та обладнання для Національного університету «Львівська політехніка», що використовується для виготовлення лікувальних гідрогелевих повязок. Також направили гуманітарну допомогу до Херсону і допомогли облаштувати польові шпиталі в різних регіонах України. Окрім фінансової підтримки, БФ «Дихай» отримує й гуманітарну допомогу. Так, у травні ми отримали вантаж від наших нових партнерів з Канади – Toddington International Inc. Дякуємо всім за підтримку тих, хто потребує цього найбільше! Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті фонду https://dyhai.org/.

Після трьох місяців повномасштабного вторгнення росії в Україну ми починаємо пристосовуватися до нових умов життя, а інші країни світу поступово прибирають війну з повісток дня. Але цього не можна допускати, саме тому у травні волонтери фонду намагалися розказувати про необхідність допомоги Україні та про діяльність благодійного фонду «Дихай» на всіх можливих майданчиках.

Одним з них була європейська зустріч партнерів мережі Andersen, що відбулася у Берліні з 8 по 11 травня 2022 року. На заході команда Sayenko Kharenko мала змогу розповісти про події в Україні, поділитися власними історіями, подякувати за вже надану підтримку та вкотре розповісти про діяльність фонду понад 270 колегам з 30+ країн Європи.

Також, завдяки роботі партнерів фірми фонд отримав пожертву від футбольного клубу Англійської Прем’єр Ліги, найвищого дивізіону футбольних ліг Англії.

У травні завдяки благодійним внескам та відданості наших волонтерів фонд доставив необхідні ліки та обладнання до КНП «Київський Міський Клінічний Онкологічний Центр», КНП Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня» та багатьом іншим. Ми допомогли закупити необхідну сировину та обладнання для Національного університету «Львівська політехніка», що використовується для виготовлення лікувальних гідрогелевих пов’язок. Також направили гуманітарну допомогу до Херсону і допомогли облаштувати польові шпиталі в різних регіонах України.

Окрім фінансової підтримки, БФ «Дихай» отримує й гуманітарну допомогу. Так, у травні ми отримали вантаж від наших нових партнерів з Канади – Toddington International Inc.

Дякуємо всім за підтримку тих, хто потребує цього найбільше! Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті фонду https://dyhai.org/.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: