fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Звіт по роботі фонду «Дихай» за червень

01/ 07/ 2022
  Постійні обстріли українських міст ворожими ракетами, сотні поранених та вбитих людей кожного дня нагадають, що війна триває і допомога потрібна постійно. Благодійний фонд «Дихай» і далі активно підтримує лікарні та цивільне населення, які постраждали від війни в Україні. У червні необхідні ліки та витратні матеріали були відправлені: Національному інституту раку; Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України; Київському міському клінічному онкологічному центру; НУ «Львівська політехніка»; декільком військовим шпиталям; польовим госпіталям. Окрім фінансової підтримки, БФ «Дихай» отримує й гуманітарну допомогу. Цього місяця ми отримали 480 аптечок типу MFAK від наших нових партнерів із США – US-Ukraine Foundation. Фонд підтримує народ України в його прагненні до свободи, демократії, вільної ринкової економіки та забезпеченню дотримання прав людини. Мультиаптечку (MFAK) можна використовувати для кількох людей. Вона має вигляд традиційної медичної аптечки, але також містить предмети, які необхідні при травматичних ушкодженнях. Дякуємо всім за підтримку тих, хто потребує цього найбільше! Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті фонду https://dyhai.org/.

Постійні обстріли українських міст ворожими ракетами, сотні поранених та вбитих людей кожного дня нагадають, що війна триває і допомога потрібна постійно. Благодійний фонд «Дихай» і далі активно підтримує лікарні та цивільне населення, які постраждали від війни в Україні.

У червні необхідні ліки та витратні матеріали були відправлені:

  • Національному інституту раку;
  • Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України;
  • Київському міському клінічному онкологічному центру;
  • НУ «Львівська політехніка»;
  • декільком військовим шпиталям;
  • польовим госпіталям.

Окрім фінансової підтримки, БФ «Дихай» отримує й гуманітарну допомогу. Цього місяця ми отримали 480 аптечок типу MFAK від наших нових партнерів із США – US-Ukraine Foundation. Фонд підтримує народ України в його прагненні до свободи, демократії, вільної ринкової економіки та забезпеченню дотримання прав людини. Мультиаптечку (MFAK) можна використовувати для кількох людей. Вона має вигляд традиційної медичної аптечки, але також містить предмети, які необхідні при травматичних ушкодженнях.

Дякуємо всім за підтримку тих, хто потребує цього найбільше! Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті фонду https://dyhai.org/.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: