fbpx

Звернення ЕВА до Верховної Ради стосовно Законопроєкту №1210

17/ 12/ 2019
  Бізнес-спільнота вкотре звертає увагу парламентарів та органів державної влади на позицію бізнесу стосовно проєкту Закону №1210 від 30.08.2019 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві». Так, 6 грудня провідні бізнес асоціації України: Європейська Бізнес Асоціація, Американська торговельна палата в Україні та Спілка українських підприємців, вийшли із спільною заявою щодо неприпустимості підвищення фіскального тиску на сумлінних платників податків, оскільки швидкість прийняття законопроекту залишає без належного врегулювання цілий ряд критичних зауважень до нього. В цьому контексті, Європейська Бізнес Асоціація офіційним листом від 12 грудня все ж пропонує виключити турбо-режим до початку нового року та розпочати детальне обговорення спірних позицій у нормальному робочому порядку аби випрацювати дійсно комплексні та грунтовні правила. Копія офіційного звернення за лінком. Водночас, сподіваємось, інші бізнес-асоціації також підтримають дане звернення.  

Бізнес-спільнота вкотре звертає увагу парламентарів та органів державної влади на позицію бізнесу стосовно проєкту Закону №1210 від 30.08.2019 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Так, 6 грудня провідні бізнес асоціації України: Європейська Бізнес Асоціація, Американська торговельна палата в Україні та Спілка українських підприємців, вийшли із спільною заявою щодо неприпустимості підвищення фіскального тиску на сумлінних платників податків, оскільки швидкість прийняття законопроекту залишає без належного врегулювання цілий ряд критичних зауважень до нього.

В цьому контексті, Європейська Бізнес Асоціація офіційним листом від 12 грудня все ж пропонує виключити турбо-режим до початку нового року та розпочати детальне обговорення спірних позицій у нормальному робочому порядку аби випрацювати дійсно комплексні та грунтовні правила.

Копія офіційного звернення за лінком. Водночас, сподіваємось, інші бізнес-асоціації також підтримають дане звернення.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: