fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Звернення ЕВА до МОЗ щодо глобальних клінічних досліджень

17/ 04/ 2020
  За інформацією, розміщеною 10 квітня 2020 року на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України, стало відомо що МОЗ України готове приєднатися до глобального клінічного випробування Solidarity  ВООЗ, мета якого – пошук ефективного лікарського засобу для лікування COVID-19. За отриманою інформацією, наразі більше 90 країн спільно працюють над тим, щоб якомога швидше в клінічному дослідженні знайти ефективні препарати для подолання пандемії. На переконання експертів Європейської Бізнес Асоціації, участь України в глобальних клінічних дослідженнях ВООЗ Солідарність – унікальна можливість для країни. По-перше, вітчизняна медицина набуватиме власний досвід лікування COVID-19. По-друге, цей досвід можна використати відразу для боротьби з  епідемією COVID-19 в Україні. По-третє, проведення дослідження в Україні зменшуватиме фінансове навантаження на вітчизняну систему охорони здоров’я (безоплатне тестування та лікування хворих, компенсація витрат лікарень тощо) та надаватиме також інші загально визнані переваги.  Тому, Асоціація звертається із офіційним листом до МОЗ та закликає сприяти якнайшвидшому прийняттю рішення щодо залучення України до глобального клінічного випробування ВООЗ Солідарність. Офіційне звернення Європейської Бізнес Асоціації за лінком. В свою чергу, Підкомітет з клінічних досліджень Асоціації наголошує на готовності, в межах повноважень та операційних можливостей, надавати експертну допомогу МОЗ України.  

За інформацією, розміщеною 10 квітня 2020 року на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України, стало відомо що МОЗ України готове приєднатися до глобального клінічного випробування Solidarity  ВООЗ, мета якого – пошук ефективного лікарського засобу для лікування COVID-19.

За отриманою інформацією, наразі більше 90 країн спільно працюють над тим, щоб якомога швидше в клінічному дослідженні знайти ефективні препарати для подолання пандемії.

На переконання експертів Європейської Бізнес Асоціації, участь України в глобальних клінічних дослідженнях ВООЗ Солідарність – унікальна можливість для країни. По-перше, вітчизняна медицина набуватиме власний досвід лікування COVID-19. По-друге, цей досвід можна використати відразу для боротьби з  епідемією COVID-19 в Україні. По-третє, проведення дослідження в Україні зменшуватиме фінансове навантаження на вітчизняну систему охорони здоров’я (безоплатне тестування та лікування хворих, компенсація витрат лікарень тощо) та надаватиме також інші загально визнані переваги. 

Тому, Асоціація звертається із офіційним листом до МОЗ та закликає сприяти якнайшвидшому прийняттю рішення щодо залучення України до глобального клінічного випробування ВООЗ Солідарність. Офіційне звернення Європейської Бізнес Асоціації за лінком. В свою чергу, Підкомітет з клінічних досліджень Асоціації наголошує на готовності, в межах повноважень та операційних можливостей, надавати експертну допомогу МОЗ України.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: