fbpx

Зустрічати весну — в Узбекистан: у березні SkyUp виконає низку рейсів у Ташкент

24/ 02/ 2021
  Незважаючи на календарну зиму, весна вже повним ходом крокує вулицями Ташкента. За прогнозами, стовпчик термометра в березні триматиметься позначки +13-15°С, і ми виконаємо чотири рейси Київ — Ташкент — Київ. Ними зможуть скористатися всі, хто вже втомився від зими і хоче вдихнути тепла і свіжості природи, що прокидається. Квитки за маршрутом Київ — Ташкент — Київ на skyup.aero можна забронювати на наступні дати: 04.03.21, 11.03.21, 18.03.21 і 25.03.21.  Умови в’їзду до країни станом на 14 лютого Після прибуття в Узбекистан громадяни України повинні підписати зобовязання пройти обовязкову 14-денну самоізоляцію за місцем проживання або в готелі. Незалежно від наявності довідки про відсутність захворювання COVID-19, після прибуття в Узбекистан громадяни України зобовязані пройти експрес-тестування на антигени до COVID-19 власним коштом (близько* 10 дол. США). Напередодні вильоту рекомендуємо перевіряти актуальну інформацію про правила перетину кордонів на офіційних джерелах, зокрема, на сайтах МЗС та МОЗ України. Нагадуємо, що з 22 лютого наші тарифи Basic, Standard і Flex стали ще привабливішими для пасажирів. Подробиці щодо оновленої структури тарифних планів у новині.

Незважаючи на календарну зиму, весна вже повним ходом крокує вулицями Ташкента. За прогнозами, стовпчик термометра в березні триматиметься позначки +13-15°С, і ми виконаємо чотири рейси Київ — Ташкент — Київ. Ними зможуть скористатися всі, хто вже втомився від зими і хоче вдихнути тепла і свіжості природи, що прокидається.

Квитки за маршрутом Київ — Ташкент — Київ на skyup.aero можна забронювати на наступні дати: 04.03.21, 11.03.21, 18.03.21 і 25.03.21. 

Умови в’їзду до країни станом на 14 лютого

  • Після прибуття в Узбекистан громадяни України повинні підписати зобов’язання пройти обов’язкову 14-денну самоізоляцію за місцем проживання або в готелі.
  • Незалежно від наявності довідки про відсутність захворювання COVID-19, після прибуття в Узбекистан громадяни України зобов’язані пройти експрес-тестування на антигени до COVID-19 власним коштом (близько* 10 дол. США).
  • Напередодні вильоту рекомендуємо перевіряти актуальну інформацію про правила перетину кордонів на офіційних джерелах, зокрема, на сайтах МЗС та МОЗ України.

Нагадуємо, що з 22 лютого наші тарифи Basic, Standard і Flex стали ще привабливішими для пасажирів. Подробиці щодо оновленої структури тарифних планів у новині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: