fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Жіночого клубу Асоціації з Лерою Бородіною

03/ 12/ 2018
    Що може змусити сказати клієнту «Вибачте, але, можливо, ми вам не підходимо» та яким буде майбутнє ринку краси в Україні та світі. Про це говорили на Жіночому клубі European Business Association з Лерою Бородіною. Лера Бородіна – засновниця сервісу оренди суконь Oh My Look!, співзасновниця світової мережі бьюті-барів G.Bar, концепт-стору корейських брендів SO DODO, засновниця магазину подарунків Lavla.com.ua та освітнього проекту Big Plans Club. Завдяки Лері ми зазирнули за лаштунки бюті-індустрії, дізнались, в чому полягає магія жіночого бізнесу та чому турбота важливіша за знижки 👗 Щиро дякуємо за постійну допомогу нашим партнерам: 2Amovers, Argus Group of Companies, Coca-Cola Ukraine та окремо дякуємо нашій гостинній локації - Radisson Blu Hotel, Kyiv, яка не тільки приймала захід, але і дала можливість всім бажаючим відвідати оновлені поверхи.
01/

 

Що може змусити сказати клієнту «Вибачте, але, можливо, ми вам не підходимо» та яким буде майбутнє ринку краси в Україні та світі. Про це говорили на Жіночому клубі European Business Association з Лерою Бородіною.

Лера Бородіна – засновниця сервісу оренди суконь Oh My Look!, співзасновниця світової мережі бьюті-барів G.Bar, концепт-стору корейських брендів SO DODO, засновниця магазину подарунків Lavla.com.ua та освітнього проекту Big Plans Club. Завдяки Лері ми зазирнули за лаштунки б’юті-індустрії, дізнались, в чому полягає магія жіночого бізнесу та чому турбота важливіша за знижки 👗

Щиро дякуємо за постійну допомогу нашим партнерам: 2Amovers, Argus Group of Companies, Coca-Cola Ukraine та окремо дякуємо нашій гостинній локації – Radisson Blu Hotel, Kyiv, яка не тільки приймала захід, але і дала можливість всім бажаючим відвідати оновлені поверхи.

Спікери

1 / 1
Лєра Бородіна
Засновниця сервісу оренди суконь Oh My Look!, спів-засновниця світової мережі бьюті-барів G.Bar, концепт-стора корейських брендів SO DODO, засновниця магазину подарунків Lavla та освітнього проекту Big Plans Club
Лєра Бородіна

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: