fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Романом Іликом, Заступником Міністра охорони здоров’я України

14/ 09/ 2018
    13 вересня 2018 року відбулася зустріч Комітету з охорони здоров’я Асоціації з Романом Іликом, Заступником Міністра охорони здоров’я України. Зустріч була присвячена обговоренню подальших кроків МОЗ України, спрямованих на забезпечення громадян України ефективними, безпечними та якісними лікарськими засобами з Національного переліку основних лікарських засобів та шляхів його подальшого розвитку. Зокрема, сторони торкнулись питань: розробки і затвердження переліку пріоритетних станів і захворювань, необхідності створення агенства з оцінки медичних технологій, намірів МОЗ щодо створення у подальшому Міжвідомчої робочої групи з питань МСDA  і її функцій, опрацювання МОЗ України питання біоеквівалентності лікарських засобів та інших актуальних питань, що турбують фармацевтичну спільноту. Європейська Бізнес Асоціація вдячна за діалог, що відбувся, і сподівається на подальшу співпрацю.
01/

 

13 вересня 2018 року відбулася зустріч Комітету з охорони здоров’я Асоціації з Романом Іликом, Заступником Міністра охорони здоров’я України.

Зустріч була присвячена обговоренню подальших кроків МОЗ України, спрямованих на забезпечення громадян України ефективними, безпечними та якісними лікарськими засобами з Національного переліку основних лікарських засобів та шляхів його подальшого розвитку. Зокрема, сторони торкнулись питань:

  • розробки і затвердження переліку пріоритетних станів і захворювань,
  • необхідності створення агенства з оцінки медичних технологій,
  • намірів МОЗ щодо створення у подальшому Міжвідомчої робочої групи з питань МСDA  і її функцій,
  • опрацювання МОЗ України питання біоеквівалентності лікарських засобів та інших актуальних питань, що турбують фармацевтичну спільноту.

Європейська Бізнес Асоціація вдячна за діалог, що відбувся, і сподівається на подальшу співпрацю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: