fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з представниками Фітосанітарного Департаменту Держпродспоживслужби

21/ 11/ 2018
    Представники Комітету зернових та олійних культур Асоціації зустрілися з представниками Фітосанітарного Департаменту Держпродспоживслужби: Андрієм Челомбітко та Вадимом Чайковським. Було обговорено актуальні проблеми для українських експортерів зерна. Новим викликом стала вимога індонезійської сторони застосовувати теплову обробку вантажів пшениці, що заражені сажкою, при температурі 70-80 °C в Україні, що почнуть діяти з 1 січня 2019 року. Це може привести до закриття індонезійського ринку для українських експортерів пшениці вже з нового року. В той же час, представники Держспоживслужби готові розглядати альтернативні методи для знезараження пшениці та представити їх індонезійській стороні. Також, на зустрічі представники держорганів звернули увагу на вчасність подання документів, для включення у відповідні переліки експортерів кукурудзи до Китайської Народної Республіки. Від імені ЕВА дякуємо представникам Фітосанітарного Департаменту Держспоживслужби за надання важливої інформації та участь у засіданні Комітету! 
01/

 

Представники Комітету зернових та олійних культур Асоціації зустрілися з представниками Фітосанітарного Департаменту Держпродспоживслужби: Андрієм Челомбітко та Вадимом Чайковським. Було обговорено актуальні проблеми для українських експортерів зерна.

Новим викликом стала вимога індонезійської сторони застосовувати теплову обробку вантажів пшениці, що заражені сажкою, при температурі 70-80 °C в Україні, що почнуть діяти з 1 січня 2019 року. Це може привести до закриття індонезійського ринку для українських експортерів пшениці вже з нового року. В той же час, представники Держспоживслужби готові розглядати альтернативні методи для знезараження пшениці та представити їх індонезійській стороні.

Також, на зустрічі представники держорганів звернули увагу на вчасність подання документів, для включення у відповідні переліки експортерів кукурудзи до Китайської Народної Республіки.

Від імені ЕВА дякуємо представникам Фітосанітарного Департаменту Держспоживслужби за надання важливої інформації та участь у засіданні Комітету! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: