fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з паном Хенріком Хололеєм, Генеральним Директором з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії

21/ 02/ 2018
  Асоціація приймала делегацію із представників Європейської Комісії на чолі з Генеральним Директором з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії паном Хенріком Хололеєм. Експерти Асоціації під час зустрічі обговорили важливі питання, які наразі турбують бізнес-спільноту та поділились своїми ідеями щодо розвитку інфраструктури України. На думку представників бізнесу, належна співпраця та зменшення частки держави у транспортному секторі, а особливо розвиток державно-приватного партнерства та механізму приватизації, це розвиток конкуренції, підвищення ефективності та збільшення залучення інвестицій в країну. Також детально обговорили пакет галузевих законопроектів, що наразі внесені до Верховної Ради України. Зокрема, для бізнес-спільноти дуже важливим є прийняття законопроекту № 7316 «Про залізничний транспорт» із доповненнями та зауваженнями комітету з логістики. Представники бізнесу зі своєї сторони підняли питання транспарентності процесів та діяльності у всіх сферах інфраструктури:  на залізниці, автошляхах, портах, адже повна прозорість є ключовим фактором для розвитку бізнесу. Пан Хололей наголосив, що органи державної влади повинні посилено працювати в напрямку зниження рівня корупції, адже країна посідає 130-е місце в рейтингу індексу сприйняття корупції. Асоціація приємно вражена, що пан Хололей повністю підтримав ідеї, запропоновані експертами Асоціації та запевнив у наданні експертної підтримки реалізації реформ. Дякуємо усім учасникам зустрічі за змістовний діалог та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Асоціація приймала делегацію із представників Європейської Комісії на чолі з Генеральним Директором з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії паном Хенріком Хололеєм.

Експерти Асоціації під час зустрічі обговорили важливі питання, які наразі турбують бізнес-спільноту та поділились своїми ідеями щодо розвитку інфраструктури України. На думку представників бізнесу, належна співпраця та зменшення частки держави у транспортному секторі, а особливо розвиток державно-приватного партнерства та механізму приватизації, це розвиток конкуренції, підвищення ефективності та збільшення залучення інвестицій в країну.

Також детально обговорили пакет галузевих законопроектів, що наразі внесені до Верховної Ради України. Зокрема, для бізнес-спільноти дуже важливим є прийняття законопроекту № 7316 «Про залізничний транспорт» із доповненнями та зауваженнями комітету з логістики.

Представники бізнесу зі своєї сторони підняли питання транспарентності процесів та діяльності у всіх сферах інфраструктури:  на залізниці, автошляхах, портах, адже повна прозорість є ключовим фактором для розвитку бізнесу. Пан Хололей наголосив, що органи державної влади повинні посилено працювати в напрямку зниження рівня корупції, адже країна посідає 130-е місце в рейтингу індексу сприйняття корупції.

Асоціація приємно вражена, що пан Хололей повністю підтримав ідеї, запропоновані експертами Асоціації та запевнив у наданні експертної підтримки реалізації реформ.

Дякуємо усім учасникам зустрічі за змістовний діалог та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: