fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Олегом Петренком, Головою Національної служби здоров’я України

23/ 04/ 2018
    Європейська Бізнес Асоціація провела першу зустріч з Олегом Петренком, Головою новоствореної Національної служби здоров’я України – центрального органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Говорили про особливості запуску роботи Служби, плани та завдання на поточний рік, діяльність Служби в контексті імплементації медичної реформи, подальший розподіл функцій між Міністерством охорони здоров’я та Службою. Пан Петренко більш детально розповів про те, як наразі відбувається організація роботи Служби, навів деякі приклади при проведенні подібної реформи в сусідніх країнах та згадав про перепони, з якими може зіткнутись Служба в своїй роботі та обмеження у термінах, визначені чинним законодавством щодо впровадження медичної реформи. Компанії-члени Асоціації мали змогу поставити свої запитання та запевнити пана Петренка у готовності співпрацювати з новим органом. Дякуємо за відкритість та сподіваємося на плідну співпрацю у подальшому.
01/

 

Європейська Бізнес Асоціація провела першу зустріч з Олегом Петренком, Головою новоствореної Національної служби здоров’я України – центрального органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення.

Говорили про особливості запуску роботи Служби, плани та завдання на поточний рік, діяльність Служби в контексті імплементації медичної реформи, подальший розподіл функцій між Міністерством охорони здоров’я та Службою. Пан Петренко більш детально розповів про те, як наразі відбувається організація роботи Служби, навів деякі приклади при проведенні подібної реформи в сусідніх країнах та згадав про перепони, з якими може зіткнутись Служба в своїй роботі та обмеження у термінах, визначені чинним законодавством щодо впровадження медичної реформи.

Компанії-члени Асоціації мали змогу поставити свої запитання та запевнити пана Петренка у готовності співпрацювати з новим органом.

Дякуємо за відкритість та сподіваємося на плідну співпрацю у подальшому.

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: