fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Міністром інфраструктури та директором міжнародного аеропорту«Бориспіль»

17/ 01/ 2019
    На зустрічі із Міністром інфраструктури України - паном Володимиром Омеляном та директором міжнародного аеропорту«Бориспіль» - паном Павлом Рябікіном компанії-члени Асоціації у обговорили проблему затримок у роботі вантажного терміналу Борисполю та логістичні проблеми вантажного терміналу, які суттєво уповільнюють розвиток вантажних авіаперевезень в Україні.  Міністр зазначив, що дану проблему планується вирішити шляхом створення нового повноцінного вантажного хабу та залучення приватних інвестицій, однак такі зміни не варто очікувати раніше 2023 року, оскільки процес є довготривалим. За словами Павла Рябікіна, для того, щоб вже на даний момент покращити логістичні умови вантажного терміналу доцільно залучати аутсорсингові компанії, покращувати умови вже існуючого терміналу (початок будівельних робіт заплановано навесні цього року).  За результатами зустрічі Міністерство інфраструктури України та керівництвом Бориспіля було підтримано ініціативу компаній-членів Асоціації розробити порядок, який дозволить використовувати прилеглі до аеропорту приміщення як додаткові вантажні термінали. На базі Асоціації буде створено робочу групу, щоб відпрацювати відповідний механізм роботи.  Дякуємо усім учасникам зустрічі за увагу та бажання розвивати вантажні авіаперевезення в Україні!
01/

 

На зустрічі із Міністром інфраструктури України – паном Володимиром Омеляном та директором міжнародного аеропорту«Бориспіль» – паном Павлом Рябікіном компанії-члени Асоціації у обговорили проблему затримок у роботі вантажного терміналу Борисполю та логістичні проблеми вантажного терміналу, які суттєво уповільнюють розвиток вантажних авіаперевезень в Україні. 

Міністр зазначив, що дану проблему планується вирішити шляхом створення нового повноцінного вантажного хабу та залучення приватних інвестицій, однак такі зміни не варто очікувати раніше 2023 року, оскільки процес є довготривалим. За словами Павла Рябікіна, для того, щоб вже на даний момент покращити логістичні умови вантажного терміналу доцільно залучати аутсорсингові компанії, покращувати умови вже існуючого терміналу (початок будівельних робіт заплановано навесні цього року). 

За результатами зустрічі Міністерство інфраструктури України та керівництвом Бориспіля було підтримано ініціативу компаній-членів Асоціації розробити порядок, який дозволить використовувати прилеглі до аеропорту приміщення як додаткові вантажні термінали. На базі Асоціації буде створено робочу групу, щоб відпрацювати відповідний механізм роботи. 

Дякуємо усім учасникам зустрічі за увагу та бажання розвивати вантажні авіаперевезення в Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: