fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Міністром фінансів України Олександром Данилюком

02/ 04/ 2018
    Європейська Бізнес Асоціація зустрілася з Міністром фінансів України Олександром Данилюком, щоб поговорити про актуальний стан справ та хід реформ у фінансовій сфері та адресувати проблемні питання, що знаходяться у компетенції Міністерства. Ми були раді почути думку міністра стосовно динаміки інвестиційного клімату та ходу реформ в Україні та обговорити важливі питання для бізнесу – перспективи впровадження податку на виведений капітал, Служба фінансових розслідувань чи Національне бюро фінансової безпеки, майбутнє співпраці України та МВФ та яка динаміка реформ для цього потрібна, основні макроекономічні показники та перспективи економічного зростання. На зустрічі з Міністром фінансів ми також обговорили перспективи запровадження податку на виведений капітал, створення служби фінансових розслідувань та можливості протидії контрабанді в різних секторах економіки. За результатами зустрічі з Міністром фінансів було направлено звернення стосовно проблеми з реєстрацією ПДВ накладних та розрахунків коригування. Зараз працює спільна робоча група по спрощенню податкової звітності при Мінфіні. Координатор податкового комітету приймає активну участь у цій групі. До того ж, у Міністерстві розповіли про запуск нової дискусійної платформи - Policy Talks – та запросили бізнес до діалогу. Асоціація вдячна Міністерству за регулярні зустрічі з бізнесом та змістовну співпрацю.
01/

 

Європейська Бізнес Асоціація зустрілася з Міністром фінансів України Олександром Данилюком, щоб поговорити про актуальний стан справ та хід реформ у фінансовій сфері та адресувати проблемні питання, що знаходяться у компетенції Міністерства.

Ми були раді почути думку міністра стосовно динаміки інвестиційного клімату та ходу реформ в Україні та обговорити важливі питання для бізнесу – перспективи впровадження податку на виведений капітал, Служба фінансових розслідувань чи Національне бюро фінансової безпеки, майбутнє співпраці України та МВФ та яка динаміка реформ для цього потрібна, основні макроекономічні показники та перспективи економічного зростання.

На зустрічі з Міністром фінансів ми також обговорили перспективи запровадження податку на виведений капітал, створення служби фінансових розслідувань та можливості протидії контрабанді в різних секторах економіки. За результатами зустрічі з Міністром фінансів було направлено звернення стосовно проблеми з реєстрацією ПДВ накладних та розрахунків коригування. Зараз працює спільна робоча група по спрощенню податкової звітності при Мінфіні. Координатор податкового комітету приймає активну участь у цій групі.

До того ж, у Міністерстві розповіли про запуск нової дискусійної платформи – Policy Talks – та запросили бізнес до діалогу.

Асоціація вдячна Міністерству за регулярні зустрічі з бізнесом та змістовну співпрацю.

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: