fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з керівництвом Управління СБУ України у Львівській області

21/ 03/ 2018
    21 березня Олександр Ткачук, керівник Управління Служби безпеки України у Львівській області, та його колеги зустрілися з Асоціацією за ініціативою її учасників. «У випадку якщо у вас виникають питання щодо неправомірних дій зі сторони працівників служби, будь ласка, інформуйте мене безпосередньо. Ось мій мобільний телефон…», так розпочав зустріч Олександр Ткачук. «Ми повинні розуміти, що ситуація на Сході, проблемні питання які виникають з переселенцями, присутність зброї в руках простих громадян, корупція на різних ланках державної влади сильно впливають на економічну ситуацію України, так Львівської області», - зазначив у своєму виступі начальник Служби безпеки України у Львівській області. Серед іншого запрошеними гостями зустрічі було підкреслено той факт, що з метою забезпечення безпеки України, служба моніторить усіх контрагентів хто так чи інакше має зв’язок з Російською Федерацією. Також Олександр Ткачук запевнив учасників зустрічі, що кожен представник правоохоронних органів, керівник департаменту, чи заступник керівника є об’єктом антикорупційної діяльності СБУ. Під час обговорення захисту баз даних та персональних даних Роман Трухін, представник компанії UnderDefense, підтвердив той факт, що Україна є світовим полігоном для тестування різного характеру вірусів та здійснення кібератак. Захист даних, у першу чергу, лежить у площині відповідальності менеджерів та власників компанії. Отож, представники бізнесу почули про основні завдання Служби безпеки України на даний момент, можливість реформування органів, які здійснюють заходи у сфері антикорупції, питання безпеки бізнесу, та можливості співпраці у створенні хабу кібербезпеки на території Львівської області. Зустріч учасників Асоціації та Служби безпеки України у Львівській області відбулась вперше в такому форматі. Від імені усіх учасників Асоціації хочемо подякувати Олександру Ткачуку та його колегам за активну участь та роботу, яку вони здійснюють для захисту нас і нашої діяльності!
01/

 

21 березня Олександр Ткачук, керівник Управління Служби безпеки України у Львівській області, та його колеги зустрілися з Асоціацією за ініціативою її учасників.

«У випадку якщо у вас виникають питання щодо неправомірних дій зі сторони працівників служби, будь ласка, інформуйте мене безпосередньо. Ось мій мобільний телефон…», так розпочав зустріч Олександр Ткачук.

«Ми повинні розуміти, що ситуація на Сході, проблемні питання які виникають з переселенцями, присутність зброї в руках простих громадян, корупція на різних ланках державної влади сильно впливають на економічну ситуацію України, так Львівської області», – зазначив у своєму виступі начальник Служби безпеки України у Львівській області.

Серед іншого запрошеними гостями зустрічі було підкреслено той факт, що з метою забезпечення безпеки України, служба моніторить усіх контрагентів хто так чи інакше має зв’язок з Російською Федерацією. Також Олександр Ткачук запевнив учасників зустрічі, що кожен представник правоохоронних органів, керівник департаменту, чи заступник керівника є об’єктом антикорупційної діяльності СБУ.

Під час обговорення захисту баз даних та персональних даних Роман Трухін, представник компанії UnderDefense, підтвердив той факт, що Україна є світовим полігоном для тестування різного характеру вірусів та здійснення кібератак. Захист даних, у першу чергу, лежить у площині відповідальності менеджерів та власників компанії.

Отож, представники бізнесу почули про основні завдання Служби безпеки України на даний момент, можливість реформування органів, які здійснюють заходи у сфері антикорупції, питання безпеки бізнесу, та можливості співпраці у створенні хабу кібербезпеки на території Львівської області.

Зустріч учасників Асоціації та Служби безпеки України у Львівській області відбулась вперше в такому форматі. Від імені усіх учасників Асоціації хочемо подякувати Олександру Ткачуку та його колегам за активну участь та роботу, яку вони здійснюють для захисту нас і нашої діяльності!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: