fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з керівництвом та експертами Держпродспоживслужби

06/ 09/ 2023
  Компанії Харчового комітету Європейської Бізнес Асоціації провели зустріч з керівництвом та експертами Держпродспоживслужби. Під час зустрічі учасники обговорили актуальні для бізнесу питання ветеринарних сертифікатів для імпорту, лабораторних досліджень, ветеринарного контролю, органічної продукції, диджиталізації процесів, експорту с/г продукції до КНР, заборону на імпорт салатів із Іспанії, заборони у контексті АЧС, повідомлення RASFF, а також інші питання регулювання харчової галузі. Дякуємо Держпродспоживслужбі за постіний конструктивний діалог з Асоціацією!

Компанії Харчового комітету Європейської Бізнес Асоціації провели зустріч з керівництвом та експертами Держпродспоживслужби.

Під час зустрічі учасники обговорили актуальні для бізнесу питання ветеринарних сертифікатів для імпорту, лабораторних досліджень, ветеринарного контролю, органічної продукції, диджиталізації процесів, експорту с/г продукції до КНР, заборону на імпорт салатів із Іспанії, заборони у контексті АЧС, повідомлення RASFF, а також інші питання регулювання харчової галузі.

Дякуємо Держпродспоживслужбі за постіний конструктивний діалог з Асоціацією!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: