fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з керівництвом Одеської митниці Держмитслужби

30/ 05/ 2024
  29 травня 2024 року відбулася зустріч між керівництвом Одеської митниці Держмитслужби та представниками бізнес-спільноти Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації. Спікерами західу від Одеської митниці виступили: Юрій Чердинцев - В.о. Начальника Одеської митниці; Валерій Лукʼянов - В.о. першого заступника начальника митниці; Олександр Холопов - Начальник управління організації забезпечення митного контролю та оформлення.  З боку Асоціації були присутні експерти: Олександр Лазарєв - Голова Координаційної ради Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації, Співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації, генеральний директор LAMARIN; Віктор Берестенко - Президент Асоціації міжнародних експедиторів України, співвласник членської компанії ITL; а також представники членських компаній. Юрій Чердинцев під час свого виступу акцентував увагу на важливості конструктивного діалогу між митницею та бізнесом. Він підкреслив, що митниця прагне створити максимально комфортні умови для розвитку бізнесу, забезпечуючи при цьому законність та прозорість митних процедур. Під час зустрічі обговорювалися проблематика щодо оптимізації митних процедур, зокрема, впровадження електронних сервісів та автоматизації процесів. Це має на меті скорочення часу проходження митних формальностей і зниження витрат для підприємців. Представники бізнесу активно брали участь в обговоренні, висловлюючи свої пропозиції та зауваження. Вони наголосили на важливості стабільного та прогнозованого митного середовища для успішної діяльності підприємств. Особливу увагу було приділено необхідності більш тісної взаємодії та регулярних консультацій між митницею та бізнесом. Діалог бізнесу з керівництвом Одеської митниці, що мав місце, свідчить про готовність обох сторін до подальшої співпраці. Такі зустрічі є важливим кроком на шляху до створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в Україні та підвищення ефективності роботи митних органів.

29 травня 2024 року відбулася зустріч між керівництвом Одеської митниці Держмитслужби та представниками бізнес-спільноти Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації. Спікерами західу від Одеської митниці виступили: Юрій Чердинцев – В.о. Начальника Одеської митниці; Валерій Лукʼянов – В.о. першого заступника начальника митниці; Олександр Холопов – Начальник управління організації забезпечення митного контролю та оформлення.  З боку Асоціації були присутні експерти: Олександр Лазарєв – Голова Координаційної ради Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації, Співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації, генеральний директор LAMARIN; Віктор Берестенко – Президент Асоціації міжнародних експедиторів України, співвласник членської компанії ITL; а також представники членських компаній.

Юрій Чердинцев під час свого виступу акцентував увагу на важливості конструктивного діалогу між митницею та бізнесом. Він підкреслив, що митниця прагне створити максимально комфортні умови для розвитку бізнесу, забезпечуючи при цьому законність та прозорість митних процедур.

Під час зустрічі обговорювалися проблематика щодо оптимізації митних процедур, зокрема, впровадження електронних сервісів та автоматизації процесів. Це має на меті скорочення часу проходження митних формальностей і зниження витрат для підприємців.

Представники бізнесу активно брали участь в обговоренні, висловлюючи свої пропозиції та зауваження. Вони наголосили на важливості стабільного та прогнозованого митного середовища для успішної діяльності підприємств. Особливу увагу було приділено необхідності більш тісної взаємодії та регулярних консультацій між митницею та бізнесом.

Діалог бізнесу з керівництвом Одеської митниці, що мав місце, свідчить про готовність обох сторін до подальшої співпраці. Такі зустрічі є важливим кроком на шляху до створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в Україні та підвищення ефективності роботи митних органів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: