fbpx

Зустріч з главою Одеського представництва спеціальної моніторингової місії ОБСЄ паном Кайлом Кінгом

16/ 07/ 2020
  У середу, 15 липня 2020 року, Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу Асоціації, зустрілась онлайн з  очільником Одеського представництва спеціальної моніторингової місії ОБСЄ паном Кайлом Кінгом. Ключовими питаннями обговорення стали: виклики з якими стикнулись компанії у період карантину, поточна ситуація в регіоні, зокрема,  у сфері Публічно-приватного партнерства,  особливості бізнес-клімату, а також тренди ведення бізнесу на Півдні України. Так, пані Катерина поділилася результатами останнього індексу інвестиційної привабливості ЕВА, окреслила поточну ситуацію в регіоні зокрема в банківській, агро, логістичній сферах, розповіла про оновлення українського законодавства щодо концесії та успішний кейс членської компанії “Рисоіл” у цьому напрямку. “Карантинні обмеження звичайно вплинули на інвест-клімат Одеського регіону та країни в цілому. Але за підтримки нашої Асоціації бізнес легше впорався з цим випробуванням. З початку березня розпочалась активна автоматизація усіх процесів всередині компаній та акцент на покращенні ПР-візабільності. Крім того, у цей період посилилась роль соціально-відповідального бізнесу. У цілому, регіон повертається до звичного життя, а компанії відновлюють свою активність. Водночас змінюються канали комунікації та взаємодії. Більш того, як показує практика, останні тренди бізнесу в регіоні та в Україні були пов’язані з переведенням бізнес-активності компаній повністю чи частково в он-лайн простір або у режим поза офісом”, — зазначила Катерина Морозова, підсумовуючи зустріч. Довідка: ОБСЄ - Організація з безпеки і співробітництва, яка обєднує 57 держав-учасників з Північної Америки, Європи та Азії. Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні розпочала свою роботу 21 березня 2014 року в звязку зі зверненням Уряду України в ОБСЄ і консенсусним рішенням усіх країн-учасниць цієї організації. СММ - цивільна місія, основним завданням якої є неупереджене і обєктивне спостереження за ситуацією в Україні 24 години на добу, 7 днів на тиждень і звіт по ній, а також сприяння діалогу між усіма сторонами конфлікту.

У середу, 15 липня 2020 року, Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу Асоціації, зустрілась онлайн з  очільником Одеського представництва спеціальної моніторингової місії ОБСЄ паном Кайлом Кінгом.

Ключовими питаннями обговорення стали: виклики з якими стикнулись компанії у період карантину, поточна ситуація в регіоні, зокрема,  у сфері Публічно-приватного партнерства,  особливості бізнес-клімату, а також тренди ведення бізнесу на Півдні України. Так, пані Катерина поділилася результатами останнього індексу інвестиційної привабливості ЕВА, окреслила поточну ситуацію в регіоні зокрема в банківській, агро, логістичній сферах, розповіла про оновлення українського законодавства щодо концесії та успішний кейс членської компанії “Рисоіл” у цьому напрямку.

“Карантинні обмеження звичайно вплинули на інвест-клімат Одеського регіону та країни в цілому. Але за підтримки нашої Асоціації бізнес легше впорався з цим випробуванням. З початку березня розпочалась активна автоматизація усіх процесів всередині компаній та акцент на покращенні ПР-візабільності. Крім того, у цей період посилилась роль соціально-відповідального бізнесу. У цілому, регіон повертається до звичного життя, а компанії відновлюють свою активність. Водночас змінюються канали комунікації та взаємодії. Більш того, як показує практика, останні тренди бізнесу в регіоні та в Україні були пов’язані з переведенням бізнес-активності компаній повністю чи частково в он-лайн простір або у режим поза офісом”, — зазначила Катерина Морозова, підсумовуючи зустріч.

Довідка:

ОБСЄ – Організація з безпеки і співробітництва, яка об’єднує 57 держав-учасників з Північної Америки, Європи та Азії.

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні розпочала свою роботу 21 березня 2014 року в зв’язку зі зверненням Уряду України в ОБСЄ і консенсусним рішенням усіх країн-учасниць цієї організації.

СММ – цивільна місія, основним завданням якої є неупереджене і об’єктивне спостереження за ситуацією в Україні 24 години на добу, 7 днів на тиждень і звіт по ній, а також сприяння діалогу між усіма сторонами конфлікту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: