fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Артемом Ситником: про НАБУ та створення Антикорупційного суду

15/ 03/ 2018
    Європейська Бізнес Асоціація зустрілася з Артемом Ситником, щоб поговорити про роботу НАБУ та про перспективи створення Антикорупційного суду. Пан Ситник зазначив: «Національне антикорупційне бюро – це приклад того, що в Україні сформовано незалежний орган, який доводить, що недоторканих в цій країні немає і намагається максимально ефективно викривати корупціонерів.» Відомство звітує про те, що наразі 107 справ стосовно 165 викритих ними топ-корупціонерів вже знаходяться на розгляді в судах. При цьому існує парадокс, що демотивує як керівництво, так і фахівців НАБУ. Він полягає в тому, що у відомстві достатньо детективів, які сумлінно виконують свою роботу та отримують гідну заробітну платню, але їхня справа зупиняється, коли процес доходить до суду. Крім того, особи, що обвинувачуються у злочинах, пов’язаних з корупцією, на жаль, часто продовжують обіймати свої посади або ж поновлюються на них. Надією для НАБУ є створення спеціалізованого антикорупційного суду, який буде опікуватися виключно профільними справами, які розслідувало відомство. Тим паче, що його створення вимагають іноземні партнери та міжнародні фінансові інституції. І хоча існують скептичні погляди на створення цього органу, пан Ситник переконаний, що висновки варто робити лише після того, як цей судовий орган винесе перший вирок. Після такого прецеденту, на думку Ситника, процес прискориться і ми побачимо дієвість новоствореного суду. Ми дякуємо Артему Ситнику та його колегам за відкритість та готовність до спілкування з бізнесом!
01/

 

Європейська Бізнес Асоціація зустрілася з Артемом Ситником, щоб поговорити про роботу НАБУ та про перспективи створення Антикорупційного суду.

Пан Ситник зазначив: «Національне антикорупційне бюро – це приклад того, що в Україні сформовано незалежний орган, який доводить, що недоторканих в цій країні немає і намагається максимально ефективно викривати корупціонерів.»

Відомство звітує про те, що наразі 107 справ стосовно 165 викритих ними топ-корупціонерів вже знаходяться на розгляді в судах.

При цьому існує парадокс, що демотивує як керівництво, так і фахівців НАБУ. Він полягає в тому, що у відомстві достатньо детективів, які сумлінно виконують свою роботу та отримують гідну заробітну платню, але їхня справа зупиняється, коли процес доходить до суду.

Крім того, особи, що обвинувачуються у злочинах, пов’язаних з корупцією, на жаль, часто продовжують обіймати свої посади або ж поновлюються на них.

Надією для НАБУ є створення спеціалізованого антикорупційного суду, який буде опікуватися виключно профільними справами, які розслідувало відомство. Тим паче, що його створення вимагають іноземні партнери та міжнародні фінансові інституції.

І хоча існують скептичні погляди на створення цього органу, пан Ситник переконаний, що висновки варто робити лише після того, як цей судовий орган винесе перший вирок.

Після такого прецеденту, на думку Ситника, процес прискориться і ми побачимо дієвість новоствореного суду.

Ми дякуємо Артему Ситнику та його колегам за відкритість та готовність до спілкування з бізнесом!

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: