fbpx

Зустріч щодо проєкту Закону «Про управління відходами» №2207-1д

05/ 08/ 2020
    5 серпня експерти Асоціації зустрілись з Олегом Бондаренком, Головою Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Тетяною Тевкун, юристом реформи управління відходами Команди підтримки реформ при Мінекоенерго, Вячеславом Сороковським, експертом швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” (DESPRO) (онлайн). Учасники обговорили проєкт Закону «Про управління відходами» №2207-1д. Серед основних нововведень, які пропонуються законопроєктом, –  запровадження ієрархії управління відходами, розширеної відповідальності виробника, інформаційної системи управління відходами, роздільний збір відходів та стимулювання використання вторинної сировини замість вичерпних природних ресурсів.  Під час обговорення учасники наголосили на необхідності внесення правок до другого читання законопроєкту щодо виключення екоподатку як альтернативи розширеній відповідальності виробника, а також обговорили взаємодію з місцевими органами влади, а також необхідність організації ефективної системи поводження з відходами на кожному етапі із збереженням прозорості та права вибору бізнесу щодо обрання підрядників при виконанні завдань зі збирання та перевезення відходів. Олег Бондаренко підкреслив важливість створення ефективної системи поводження з відходами, а також повідомив, що ключові для бізнесу позиції відображені у правках народних депутатів, які планується розглянути до другого читання, орієнтовно у листопаді цього року. Також Олег Бондаренко запропонував бізнесу долучитись до спільної роботи над секторальними законопроєктами по відходах упаковки, електрообладнання тощо.Тетяна Тевкун та В’ячеслав Сороковський презентували основні нововведення законопроекту та відповіли на дискусійні питання бізнесу. Дякуємо усім учасникам за конструктивний діалог!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.
01/

 

5 серпня експерти Асоціації зустрілись з Олегом Бондаренком, Головою Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Тетяною Тевкун, юристом реформи управління відходами Команди підтримки реформ при Мінекоенерго, Вячеславом Сороковським, експертом швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” (DESPRO) (онлайн).

Учасники обговорили проєкт Закону «Про управління відходами» №2207-1д. Серед основних нововведень, які пропонуються законопроєктом, –  запровадження ієрархії управління відходами, розширеної відповідальності виробника, інформаційної системи управління відходами, роздільний збір відходів та стимулювання використання вторинної сировини замість вичерпних природних ресурсів. 

Під час обговорення учасники наголосили на необхідності внесення правок до другого читання законопроєкту щодо виключення екоподатку як альтернативи розширеній відповідальності виробника, а також обговорили взаємодію з місцевими органами влади, а також необхідність організації ефективної системи поводження з відходами на кожному етапі із збереженням прозорості та права вибору бізнесу щодо обрання підрядників при виконанні завдань зі збирання та перевезення відходів.

Олег Бондаренко підкреслив важливість створення ефективної системи поводження з відходами, а також повідомив, що ключові для бізнесу позиції відображені у правках народних депутатів, які планується розглянути до другого читання, орієнтовно у листопаді цього року. Також Олег Бондаренко запропонував бізнесу долучитись до спільної роботи над секторальними законопроєктами по відходах упаковки, електрообладнання тощо.Тетяна Тевкун та В’ячеслав Сороковський презентували основні нововведення законопроекту та відповіли на дискусійні питання бізнесу.

Дякуємо усім учасникам за конструктивний діалог!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: