fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч щодо процесу реформи корпоративного управління АМПУ

13/ 11/ 2018
    Компанії-члени Комітету з логістики зустрілись із представниками Адміністрації морських портів України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. На зустрічі було представлено процес реформи корпоративного управління АМПУ. Учасники зустрічі зазначили, що реформа корпоративного управління АМПУ направлена на створення ефективної та прозорої структури управління для якнайкращого захисту інтересів власника, впровадження дієвої системи внутрішнього контролю, нівелювання політичного впливу, створення рівних умов для конкуренції.  Райвіс Вецкаганс наголосив на важливості прийнятті Стратегії розвитку АМПУ, зменшення відрахувань дивідендів до держбюджету та створення Наглядової ради, яка скоротить процес погодження інвестиційних процесів та вплине на гнучкість управління підприємством.  У свою чергу, Максим Нефьодов зазначив, що корпоратизація АМПУ є лише початком створення сприятливих умов для ефективного використання активів для збільшення вантажообігу у морських портах, АМПУ має пройти ще ряд відповідних змін та стати успішним кейсом для інших держпідприємств. Дякуємо усім компаніям-членам Асоціації та Міністерству економічного розвитку та торгівлі за підтримку ідеї корпоратизації АМПУ, сподіваємось на тісну взаємодію у даному напрямку!
01/

 

Компанії-члени Комітету з логістики зустрілись із представниками Адміністрації морських портів України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. На зустрічі було представлено процес реформи корпоративного управління АМПУ.

Учасники зустрічі зазначили, що реформа корпоративного управління АМПУ направлена на створення ефективної та прозорої структури управління для якнайкращого захисту інтересів власника, впровадження дієвої системи внутрішнього контролю, нівелювання політичного впливу, створення рівних умов для конкуренції. 

Райвіс Вецкаганс наголосив на важливості прийнятті Стратегії розвитку АМПУ, зменшення відрахувань дивідендів до держбюджету та створення Наглядової ради, яка скоротить процес погодження інвестиційних процесів та вплине на гнучкість управління підприємством. 

У свою чергу, Максим Нефьодов зазначив, що корпоратизація АМПУ є лише початком створення сприятливих умов для ефективного використання активів для збільшення вантажообігу у морських портах, АМПУ має пройти ще ряд відповідних змін та стати успішним кейсом для інших держпідприємств.

Дякуємо усім компаніям-членам Асоціації та Міністерству економічного розвитку та торгівлі за підтримку ідеї корпоратизації АМПУ, сподіваємось на тісну взаємодію у даному напрямку!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: