fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації з Одеським обласним центром зайнятості

28/ 03/ 2024
    Ринок праці України протягом останніх років пережив значні трансформації, повязані з повномасштабною російською агресією. Війна спричинила значні руйнування, втрату робочих місць, міграцію населення та інші виклики. Тож, 27.03.2024, члени Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації зустрілися з керівництвом Одеського обласного та Міського центрів зайнятості з метою вирішення актуальних питань розвитку ринку праці в регіоні. Подія відбулася у Державному навчальному закладі Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. В ході дискусії торкнулися низки важливих тем: Фінансова підтримка роботодавців. Представники ДСЗ презентували можливості та умови фінансової підтримки для підприємств з метою стимулювання їхньої активності та розвитку. Актуальні тенденції на ринку праці Південного регіону. Учасники обговорили актуальні тенденції та перспективи розвитку ринку праці в регіоні, а також наявні виклики та шляхи вирішення нагальних проблем. Питання трудової міграції в регіоні. Значну увагу приділили стратегії приваблення та утримання талановитих кадрів у регіоні, а також проблемам та можливостям трудової міграції. Підвищення освітнього рівня та перепідготовка працівників. Розглянули практичні аспекти програм перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників для потреб ринку праці, відзначили їхню доступність та ефективність. Вплив державних програм на зайнятість та розвиток підприємств. Учасники обговорили ефективність державних програм і їх вплив на зайнятість, а також запропонували шляхи оптимізації цих програм для більшої підтримки бізнесу. Підсумовуючи зустріч варто зазначити, що ринок праці України стикається з численними викликами, повязаними з війною. Проте, завдяки державним програмам, адаптивності бізнесу та ініціативам громадянського суспільства, є підстави для очікування поступового відновлення та розвитку. А наша зустріч стала важливим кроком у спільних зусиллях сторін щодо підвищення ефективності співпраці між бізнесом та органами зайнятості, а також у вирішенні актуальних питань розвитку ринку праці Південного регіону. Дякуємо Одеському обласному та Міському центрам зайнятості за залученість та відкритість до діалогу, а ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» за гостинність та цікаву екскурсію!
01/

 

Ринок праці України протягом останніх років пережив значні трансформації, пов’язані з повномасштабною російською агресією. Війна спричинила значні руйнування, втрату робочих місць, міграцію населення та інші виклики. Тож, 27.03.2024, члени Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації зустрілися з керівництвом Одеського обласного та Міського центрів зайнятості з метою вирішення актуальних питань розвитку ринку праці в регіоні. Подія відбулася у Державному навчальному закладі “Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості”.

В ході дискусії торкнулися низки важливих тем:

  • Фінансова підтримка роботодавців. Представники ДСЗ презентували можливості та умови фінансової підтримки для підприємств з метою стимулювання їхньої активності та розвитку.
  • Актуальні тенденції на ринку праці Південного регіону. Учасники обговорили актуальні тенденції та перспективи розвитку ринку праці в регіоні, а також наявні виклики та шляхи вирішення нагальних проблем.
  • Питання трудової міграції в регіоні. Значну увагу приділили стратегії приваблення та утримання талановитих кадрів у регіоні, а також проблемам та можливостям трудової міграції.
  • Підвищення освітнього рівня та перепідготовка працівників. Розглянули практичні аспекти програм перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників для потреб ринку праці, відзначили їхню доступність та ефективність.
  • Вплив державних програм на зайнятість та розвиток підприємств. Учасники обговорили ефективність державних програм і їх вплив на зайнятість, а також запропонували шляхи оптимізації цих програм для більшої підтримки бізнесу.

Підсумовуючи зустріч варто зазначити, що ринок праці України стикається з численними викликами, пов’язаними з війною. Проте, завдяки державним програмам, адаптивності бізнесу та ініціативам громадянського суспільства, є підстави для очікування поступового відновлення та розвитку. А наша зустріч стала важливим кроком у спільних зусиллях сторін щодо підвищення ефективності співпраці між бізнесом та органами зайнятості, а також у вирішенні актуальних питань розвитку ринку праці Південного регіону. Дякуємо Одеському обласному та Міському центрам зайнятості за залученість та відкритість до діалогу, а ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» за гостинність та цікаву екскурсію!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: