fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Комітету виробників ветеринарних препаратів з Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України

15/ 01/ 2024
  12 січня в рамках плідної співпраці між Комітетом виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації та Міністерством аграрної політики та продовольства України відбулася зустріч з Першим заступником Міністра, Тарасом Висоцьким. Ця важлива зустріч була присвячена обговоренню ряду ключових питань у сфері ветеринарної медицини. Зокрема, учасники зустрічі обговорили зміни до законодавства України та гармонізацію деяких регулювань із нормами Європейського Союзу.   Так, значну увагу було приділено внесенню змін до Закону України про ветеринарну медицину. Комітет висловив вдячність за підтримку пропозицій, які спрямовані на гармонізацію європейського регулювання виробництва та обігу ветеринарних лікарських засобів. Обговорювались також часові перспективи прийняття проєкту змін. Сторони обговорили також оновлення законодавства стосовно регулювання діяльності громадських обʼєднань ветеринарних лікарів в Україні. На зустрічі було підкреслено важливість ролі ветеринарного лікаря та його розвитку, а також було обговорено досвід функціонування громадських обʼєднань в Європі та США. Учасники зустрічі наголосили на необхідності гармонізації інструкцій щодо профілактики, лікування та контролю за поширенням хвороб птиці. Педставники компаній акцентували на тенденціях поширення високопатогенного грипу птиці у світі і викликах для міжнародної торгівлі продукцією птахівництва. У цьому контексті важливим є опрацювання цього питання в рамках інтеграції України до Європейського Союзу та переговорів з торговими партнерами. Щодо регулювання сальмонельозу в птахівництві, учасники обговорили важливість цього питання в Україні. Компанії комітету висловили готовність надати своїх експертів для напрацювання змін до чинного регулювання з метою приведення його до норм ЄС.
01/

12 січня в рамках плідної співпраці між Комітетом виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації та Міністерством аграрної політики та продовольства України відбулася зустріч з Першим заступником Міністра, Тарасом Висоцьким. Ця важлива зустріч була присвячена обговоренню ряду ключових питань у сфері ветеринарної медицини. Зокрема, учасники зустрічі обговорили зміни до законодавства України та гармонізацію деяких регулювань із нормами Європейського Союзу.  

Так, значну увагу було приділено внесенню змін до Закону України про ветеринарну медицину. Комітет висловив вдячність за підтримку пропозицій, які спрямовані на гармонізацію європейського регулювання виробництва та обігу ветеринарних лікарських засобів. Обговорювались також часові перспективи прийняття проєкту змін. Сторони обговорили також оновлення законодавства стосовно регулювання діяльності громадських обʼєднань ветеринарних лікарів в Україні. На зустрічі було підкреслено важливість ролі ветеринарного лікаря та його розвитку, а також було обговорено досвід функціонування громадських обʼєднань в Європі та США.

Учасники зустрічі наголосили на необхідності гармонізації інструкцій щодо профілактики, лікування та контролю за поширенням хвороб птиці. Педставники компаній акцентували на тенденціях поширення високопатогенного грипу птиці у світі і викликах для міжнародної торгівлі продукцією птахівництва. У цьому контексті важливим є опрацювання цього питання в рамках інтеграції України до Європейського Союзу та переговорів з торговими партнерами. Щодо регулювання сальмонельозу в птахівництві, учасники обговорили важливість цього питання в Україні. Компанії комітету висловили готовність надати своїх експертів для напрацювання змін до чинного регулювання з метою приведення його до норм ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: