fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч ЕВА з В.о. Директора БЕБ

28/ 04/ 2023
  Сьогодні в Європейській Бізнес Асоціації відбулась зустріч з В.о. Директора БЕБ Едуардом Федоровим. Під час зустрічі бізнес дізнався, якими будуть ключові зміни в подальшій роботі Бюро економічної безпеки України, адже все ж питання довіри до Бюро потребує покращення. Так, було поінформовано, що БЕБ виділив 5 ключових сфер (як-то податкова, митна, фінансова, тощо) по яким наразі розробляються профілі критерії ризиків. В планах – розробити автоматизований підхід до виявлення ризиків, аби виключити ручний режим на замовлення впливових осіб держави для створення тиску на бізнес. Також в планах - отримання доступу до всіх баз та систем персональних даних в Україні, аби була можливість не приходити фізично до бізнесу, а дистанційно аналізувати всі можливі ризики. Серед внутрішніх питань, з якими стикається БЕБ є питання кадрів та матеріально-технічної бази. Вони, на переконання службовців, прямо впливали на ефективність роботи структури та створення економічної безпеки в країні. Так, для розуміння, наразі орган укомплектовано на 20%, відкрито лише 8 з 24 територіальних управлінь, набрано 800 осіб (де 435 – представники центрального апарату, з них зокрема, 190 – аналітиків та детективів). Також представники БЕБ повідомили, що в планах – активна співпраця з іншими країнами та автоматизований обмін інформацією з іноземними держорганами. Наразі така  співпраця з іноземними органами  відбувається на запити БЕБ. Як зазначив Едуард Федоров, БЕБ наразі ставить собі за мету стати ефективним аналітичним органом з виявлення економічних злочинів. Тож дуже сподіваємось Бюро все ж вдасться це зробити, зокрема, дійсно демонструючи результати в питанні боротьби з тіньовою економікою, абсолютної нетолерантності до корупції та розумної кадрової політики, яка передбачає очистку від старих кадрів з податкової міліції. Більше того, маючи постійний діалог з бізнесом не задля формальності, а задля дійсно покращення ефективності роботи.

Сьогодні в Європейській Бізнес Асоціації відбулась зустріч з В.о. Директора БЕБ Едуардом Федоровим.

Під час зустрічі бізнес дізнався, якими будуть ключові зміни в подальшій роботі Бюро економічної безпеки України, адже все ж питання довіри до Бюро потребує покращення. Так, було поінформовано, що БЕБ виділив 5 ключових сфер (як-то податкова, митна, фінансова, тощо) по яким наразі розробляються профілі критерії ризиків. В планах – розробити автоматизований підхід до виявлення ризиків, аби виключити ручний режим на замовлення впливових осіб держави для створення тиску на бізнес. Також в планах – отримання доступу до всіх баз та систем персональних даних в Україні, аби була можливість не приходити фізично до бізнесу, а дистанційно аналізувати всі можливі ризики.

Серед внутрішніх питань, з якими стикається БЕБ є питання кадрів та матеріально-технічної бази. Вони, на переконання службовців, прямо впливали на ефективність роботи структури та створення економічної безпеки в країні. Так, для розуміння, наразі орган укомплектовано на 20%, відкрито лише 8 з 24 територіальних управлінь, набрано 800 осіб (де 435 – представники центрального апарату, з них зокрема, 190 – аналітиків та детективів).

Також представники БЕБ повідомили, що в планах – активна співпраця з іншими країнами та автоматизований обмін інформацією з іноземними держорганами. Наразі така  співпраця з іноземними органами  відбувається на запити БЕБ.

Як зазначив Едуард Федоров, БЕБ наразі ставить собі за мету стати ефективним аналітичним органом з виявлення економічних злочинів. Тож дуже сподіваємось Бюро все ж вдасться це зробити, зокрема, дійсно демонструючи результати в питанні боротьби з тіньовою економікою, абсолютної нетолерантності до корупції та розумної кадрової політики, яка передбачає очистку від старих кадрів з податкової міліції. Більше того, маючи постійний діалог з бізнесом не задля формальності, а задля дійсно покращення ефективності роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: