fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч бізнесу з Олексієм Гончаруком, Прем’єр-міністром України

23/ 09/ 2019
  Європейська Бізнес Асоціація рада запросити топ-менеджерів наших членських компаній на першу зустріч бізнес-спільноти з новопризначеним Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком. Ця подія запланована на 4 жовтня та відбудеться в PARKOVIY BY DBI (Паркова дорога 16а, Київ). На зустрічі буде представлена ​​стратегічна програма дій Уряду. Ми також обговоримо основні проблеми бізнесу та ключові завдання для Прем’єр-міністра та Уряду України. Будь ласка, зверніть увагу! Ми можемо зареєструвати лише одного представника від членської компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (2 жовтня 2019, 12:00). Це запрошення персональне і не може бути передане третім особам Будь ласка, не забувайте взяти з собою документ, що посвідчує вашу особу, для проходження пунктів безпеки Нагадуємо, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на зустріч з Вами найближчим часом!  

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити топ-менеджерів наших членських компаній на першу зустріч бізнес-спільноти з новопризначеним Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

Ця подія запланована на 4 жовтня та відбудеться в PARKOVIY BY DBI (Паркова дорога 16а, Київ).

На зустрічі буде представлена ​​стратегічна програма дій Уряду. Ми також обговоримо основні проблеми бізнесу та ключові завдання для Прем’єр-міністра та Уряду України.

Будь ласка, зверніть увагу!

  • Ми можемо зареєструвати лише одного представника від членської компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (2 жовтня 2019, 12:00).
  • Це запрошення персональне і не може бути передане третім особам
  • Будь ласка, не забувайте взяти з собою документ, що посвідчує вашу особу, для проходження пунктів безпеки

Нагадуємо, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на зустріч з Вами найближчим часом!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: