fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

УВАГА! ПЕРЕНЕСЕНО! Зустріч бізнесу з Олексієм Гончаруком, Прем’єр-міністром України

  • Дата: 04/10/2019 (ПТ)
  • Мова: Українська/англійська (з перекладом)
  • Час: 13:00 - 15:00
  • Початок реєстраціїо 12:00
Місце проведення:

PARKOVIY BY DBI (Паркова дорога 16а, Київ).

Google Apple Outlook Telegram Bot
  УВАГА! ПЕРЕНЕСЕНО! Зустріч бізнесу з Олексієм Гончаруком, Прем’єр-міністром України. Дата: 04 жовтня2019. Час: 13:00 15:00. Мова: Українська/англійська (з перекладом). Початок реєстрації о 12:00. Місце проведення: PARKOVIY BY DBI (Паркова дорога 16а, Київ).. Просимо звернути вашу увагу, що зустріч бізнес-спільноти з новопризначеним Премєр-міністром України Олексієм Гончаруком перенесено. Просимо вибачення за можливі незручності. Ця подія запланована на 4 жовтня та відбудеться в PARKOVIY BY DBI (Паркова дорога 16а, Київ). Новий час початку зустрічі 13:00. Реєстрація починається о 12:00. На зустрічі буде представлена ​​стратегічна програма дій Уряду. Ми також обговоримо основні проблеми бізнесу та ключові завдання для Премєр-міністра та Уряду України. Будь ласка, зверніть увагу! Не забувайте взяти з собою документ, що посвідчує вашу особу, для проходження пунктів безпеки.  Реєстрація завершена, кількість учасників обмежена.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Просимо звернути вашу увагу, що зустріч бізнес-спільноти з новопризначеним Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком перенесено. Просимо вибачення за можливі незручності.

Ця подія запланована на 4 жовтня та відбудеться в PARKOVIY BY DBI (Паркова дорога 16а, Київ).

Новий час початку зустрічі 13:00. Реєстрація починається о 12:00.

На зустрічі буде представлена ​​стратегічна програма дій Уряду. Ми також обговоримо основні проблеми бізнесу та ключові завдання для Прем’єр-міністра та Уряду України.

Будь ласка, зверніть увагу! Не забувайте взяти з собою документ, що посвідчує вашу особу, для проходження пунктів безпеки. 

Реєстрація завершена, кількість учасників обмежена.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: