fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Першою заступницею голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради України

28/ 03/ 2024
  Вчора представники Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації зустрілись із Першою заступницею голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради України Юлією Клименко.   Під час зустрічі актуалізували статус Проєкту Закону України «Про залізничний транспорт України», вимоги до нього від Світового Банку та Європейської Комісії, строки його прийняття. Також учасники порушили питання щодо можливості та доцільності допуску приватних операторів на ринок рухомого залізничного складу на шляхах загального користування під час дії воєнного стану.   Дякуємо пані Юлії за розуміння та підтримку бізнес-спільноти. Продовжуємо співпрацю!
Вчора представники Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації зустрілись із Першою заступницею голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради України Юлією Клименко.
 
Під час зустрічі актуалізували статус Проєкту Закону України «Про залізничний транспорт України», вимоги до нього від Світового Банку та Європейської Комісії, строки його прийняття. Також учасники порушили питання щодо можливості та доцільності допуску приватних операторів на ринок рухомого залізничного складу на шляхах загального користування під час дії воєнного стану.
 
Дякуємо пані Юлії за розуміння та підтримку бізнес-спільноти. Продовжуємо співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: