fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Олександром Бондаренком, губернатором Дніпропетровського регіону

12/ 12/ 2019
    Відбулась перша зустріч проедставників Європейської Бізнес Асоціації з новим очільником області. Олександр Бондаренко, голова Дніпропетровської ОДА на початку зустрічі озвучив головні свої цілі та задачі:  Підвищення економічних показників  Бути регіоном № 1, адже Дніпропетровщина за населенням найбільший регіон – 3.2 млн  Добробут пересічного населення  Подолання корупції  Ефективний розподіл та витрата бюджету   Нові інструменти взаємодії з владою тощо  Катерина Ущаповська, керівник офісу Асоціації у Дніпрі, розповіла про основну направленість діяльності ЕВА та наголосила на спільних пріоритетах: «Ми готові докладати спільні зусилля задля покращення бізнес-клімату в регіоні та залучення нових іноземних інвестицій. І, щоб успішно залучати нові інвестиції, потрібно розвивати тісне співробітництво з існуючими інвесторами».  Олександр Бондаренко також презентував інвестиційний потенціал Дніпропетровського регіону.  До слова, члени Асоціації, учасники зустрічі, першими почули цю інформацію – конкретні пропозиції, об’єкти для інвестицій та програми розвитку 2020.   В рамках ОДА для інвесторів створені такі можливості та програми:  Інвестиційно-інноваційний центр  Інвестиційна рада   Відділ по роботі з інвесторами  Формати державно-приватного партнерства  Індустріальний парк “Павлоград”  Звісно, обговорили пріоритетні питання. Коротко тези:  Аеропорт: будівництво посадкової смуги – 3000 м2, 4Р, яка зможе приймати літаки в туман, в Україні така смуга є лише в аеропорті Бориспіль. Будівництво авіаційно-вантажного терміналу.  Інфраструктура: будівництво доріг, хоча, бюджет на це дуже малий  Екологія: Дніпропетровщина – регіон № 1 по забрудненню повітря. Перемовини із ТОП-25 забрудниками регіону.  Найближчі плани: Бізнес-делегація до США після нового року та Дніпропетровський міжнародно-економічний форум 2020 в березні.  Другою частиною зустрічі було спілкування та питання до голови ОДА.   Зі свого боку хочемо відмітити, що зустріч пройшла дійсно конструктивно, ефективно та інформативно. Ми вдячні пану Олександру за крок «на зустріч», за його підтримку, якою ми заручились, та допомогу і поради у вирішенні питань бізнесу, яку він вже надав в ході спілкування.   Ми готові до подальшої спільної роботи задля досягнення цілей та покращення умов ведення бізнесу, а так, і добробуту громадян регіону.
01/

 

Відбулась перша зустріч проедставників Європейської Бізнес Асоціації з новим очільником області. Олександр Бондаренко, голова Дніпропетровської ОДА на початку зустрічі озвучив головні свої цілі та задачі: 

 • Підвищення економічних показників 
 • Бути регіоном № 1, адже Дніпропетровщина за населенням найбільший регіон – 3.2 млн 
 • Добробут пересічного населення 
 • Подолання корупції 
 • Ефективний розподіл та витрата бюджету  
 • Нові інструменти взаємодії з владою тощо 

Катерина Ущаповська, керівник офісу Асоціації у Дніпрі, розповіла про основну направленість діяльності ЕВА та наголосила на спільних пріоритетах: «Ми готові докладати спільні зусилля задля покращення бізнес-клімату в регіоні та залучення нових іноземних інвестицій. І, щоб успішно залучати нові інвестиції, потрібно розвивати тісне співробітництво з існуючими інвесторами». 

Олександр Бондаренко також презентував інвестиційний потенціал Дніпропетровського регіону.  До слова, члени Асоціації, учасники зустрічі, першими почули цю інформацію – конкретні пропозиції, об’єкти для інвестицій та програми розвитку 2020.  

В рамках ОДА для інвесторів створені такі можливості та програми: 

 • Інвестиційно-інноваційний центр 
 • Інвестиційна рада  
 • Відділ по роботі з інвесторами 
 • Формати державно-приватного партнерства 
 • Індустріальний парк “Павлоград” 

Звісно, обговорили пріоритетні питання. Коротко тези: 

 • Аеропорт: будівництво посадкової смуги – 3000 м2, 4Р, яка зможе приймати літаки в туман, в Україні така смуга є лише в аеропорті Бориспіль. Будівництво авіаційно-вантажного терміналу. 
 • Інфраструктура: будівництво доріг, хоча, бюджет на це дуже малий 
 • Екологія: Дніпропетровщина – регіон № 1 по забрудненню повітря. Перемовини із ТОП-25 забрудниками регіону. 
 • Найближчі плани: Бізнес-делегація до США після нового року та Дніпропетровський міжнародно-економічний форум 2020 в березні. 

Другою частиною зустрічі було спілкування та питання до голови ОДА.  

Зі свого боку хочемо відмітити, що зустріч пройшла дійсно конструктивно, ефективно та інформативно. Ми вдячні пану Олександру за крок «на зустріч», за його підтримку, якою ми заручились, та допомогу і поради у вирішенні питань бізнесу, яку він вже надав в ході спілкування.  

Ми готові до подальшої спільної роботи задля досягнення цілей та покращення умов ведення бізнесу, а так, і добробуту громадян регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: