fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зміцнення міської стійкості та сприяння інтегрованому підходу до відновлення та відродження через культуру в Одесі

09/ 02/ 2024
  Сьогодні, 09.02.2024, відбувся важливий захід, присвячений відбудові Спасо-Преображенського собору в Одесі та відновленню культурної спадщини регіону. На зустріч організовану Посольством Італії в Україні завітали Голова міської ради Одеси, керівництво Одеської ОВА, делегація від ЮНЕСКО, керівниця Південноукраїнського Офісу ЕВА. Ми обговорили важливі та актуальні питання: посилення співпраці між бізнес-середовищем, місцевим урядом та Італійською республікою для вироблення робочої стратегії відновлення та розвитку регіону після ворожих обстрілів рф.   Під час обговорення учасники обмінювалися досвідом та ініціативами, спрямованими на підтримку економічного зростання, соціального розвитку та зміцнення інфраструктури Одещини. Зокрема, обговорювався проект зміцнення міської стійкості та сприяння інтегрованому підходу до відновлення та відродження через культуру в Одесі.   Професор К’яра Децці Бардескі, Голова Бюро ЮНЕСКО в Україні, презентував проєкт у сфері збереження культурної спадщини та розвитку туризму, що може стати ключовим фактором у відновленні економіки регіону. Також італійська сторона висловила готовність надати технічну підтримку та консультації для реалізації супутніх проектів у цих напрямках.   Загалом планується відбудова архітектурних памяток у стані кращому, ніж вони були до обстрілів. На сьогоднішній день на відбудову Спасо-Преображенського кафедрального собору вже виділили 500.000 євро.   Голова міської ради Одеси Геннадій Труханов та Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні  Давіде Ле Чечілія висловили вдячність усім учасникам за зацікавленість у відновленні регіону та закликали до подальшого плідного співробітництва. Захід завершився з розумінням необхідності обєднання зусиль та ресурсів для досягнення спільної мети - створення кращого та стабільного майбутнього для мешканців Одещини. 

Сьогодні, 09.02.2024, відбувся важливий захід, присвячений відбудові Спасо-Преображенського собору в Одесі та відновленню культурної спадщини регіону. На зустріч організовану Посольством Італії в Україні завітали Голова міської ради Одеси, керівництво Одеської ОВА, делегація від ЮНЕСКО, керівниця Південноукраїнського Офісу ЕВА. Ми обговорили важливі та актуальні питання: посилення співпраці між бізнес-середовищем, місцевим урядом та Італійською республікою для вироблення робочої стратегії відновлення та розвитку регіону після ворожих обстрілів рф.  

Під час обговорення учасники обмінювалися досвідом та ініціативами, спрямованими на підтримку економічного зростання, соціального розвитку та зміцнення інфраструктури Одещини. Зокрема, обговорювався проект зміцнення міської стійкості та сприяння інтегрованому підходу до відновлення та відродження через культуру в Одесі.  

Професор К’яра Децці Бардескі, Голова Бюро ЮНЕСКО в Україні, презентував проєкт у сфері збереження культурної спадщини та розвитку туризму, що може стати ключовим фактором у відновленні економіки регіону. Також італійська сторона висловила готовність надати технічну підтримку та консультації для реалізації супутніх проектів у цих напрямках.  

Загалом планується відбудова архітектурних пам’яток у стані кращому, ніж вони були до обстрілів. На сьогоднішній день на відбудову Спасо-Преображенського кафедрального собору вже виділили 500.000 євро.  

Голова міської ради Одеси Геннадій Труханов та Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні  Давіде Ле Чечілія висловили вдячність усім учасникам за зацікавленість у відновленні регіону та закликали до подальшого плідного співробітництва. Захід завершився з розумінням необхідності об’єднання зусиль та ресурсів для досягнення спільної мети – створення кращого та стабільного майбутнього для мешканців Одещини. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: